Golf Yerine Araç Önerisi

Ikisini de kullandigim icin cok rahatlikla Leon Ekselans derim. Golf comfort bombos bir araç. Dediklerinizin arasinda ucurum bir fark yok. Tabi marka algisi degilde donanim seviyorsaniz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben tam tersini düşünüyorum hocam., malzeme kalitesi ve yalıtım anlamında leon golf ‘ün gerisinde bir araç.,

kimisi için aksesuar donanım daha önemlidir saygı duyarım..

Belki segment ve zevk olarak farklı bir araç ama bugün yakın bir arkadaşıma yeni Peugeot 2008 GT Line 1.2 benzinli araç bakmaya gittik ve hiç beklemediğim kadar beğendim. Malzeme kalitesi de ön tarafın bayağı bayağı iyi geldi bana. Piyasasından hiç haberim yok ama tutulur muhtemelen bu araba veya tutulmuştur da belki pek haberim yok. 

@rline Hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin hocam. Her daim güzel günlere doğru sürersin umarım aracını.

Tüm öneriler için teşekkür ederim, hepsi çok değerliydi.

Seat Leon 1.5 TSI DSG xcellence urban gri(gümüş gri) araç icin bayiyle anlaştım, işlemlere başladık. 
Hayırlı olsun ! 

Seat ta orjinal  kauçuk + halı paspas standart 

Golfteki 350 lira kauçuk paspas masrafı olmayacak...

Fiyat 198 mi oldu 

İstanbul bayisi mi ?

çok teşekkürler Hocam, tavsiyelerin kararımda etkili oldu :)

evet 198 e anlaştık, İstanbul bayisi

Daha önce kullanmış biri olarak Megane ve Astra'yı kafadan elemenizi tavsiye ediyorum yoksa pişman olabilirsiniz. Opel ve Renault pişmanlıktır. İç mekan kalitesi ve yalıtım sizin için çok önemli değilse Leon'a yönelmeniz en mantıklısı olacaktır.

Henüz almadıysanız kesinlikle Leon alın geçin derim, Astra güzel ama servis rezalet, Renault zaten "benim gözümde" marka değil.

@Savatage 

güzide semt

sarıgöl

burası eskiden torbacıların çok olduğu hacıhüsrevin bile nispeten daha elit kaldığı bir yer sabah akşam haplanır temmuz sıcağında üzerine battaniye almış prototip aşamasında insan görünümlü varlıklar mevcut

genel olarak ergenlik öncesi yaratıkları size musallat ederler en küçük bir azarlamada gün ışığına maruz kalmamış küfürler ile temiz bir dayak akabinde saat telefon hatta ayakkabılarınızın yokluğunda popo üstü oturmuş  bir vaziyette kendinizi asfaltta bulursunuz

buraya gelme sebebiniz yüksek ihtimalle biraz esrar alıp arkadaşlarınızla eğlenmektir ama size kalan tek şey yediğiniz dayağı ve uğradığınız gaspı anlatmak olacaktır 

şimdi nasıl bilmiyorum ama 10 sene evvel böyleydi  

saygılarımla 

bu arada aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim ilk sürüş izleminizi ve fotoğrafları paylaşmanızı rica ediyorum 

bu arada aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim ilk sürüş izleminizi ve fotoğrafları paylaşmanızı rica ediyorum 
Çok teşekkürler Hocam, aracı satın aldım fakat teslim alamadım 😀 İstanbul bayisinden aldım, yasak nedeniyle gidip alamıyorum.

Teslim alınca mutlaka paylaşırım. 

Bu arada aylardır üretim sürecinde olup ne zaman geleceği de meçhul olan Golf siparişim, Leon'u aldığım gün "Limana Sevk" konumuna geldi, şimdi gemide 😀

Neyse hayırlısı olsun, Leon aldığim için açıkçası daha memnunum, çok daha dolu bir aracı daha uygun bir fiyata aldım, Golf'ü geldiğinde 215 binden asağı vermezler. 

Geri
Üst Alt