Llumar cam filmi

@tiesay Koyu film dış görünüşe güzellik katsa da içeriden arabayı kullanması işkence haline dönüşebiliyor maalesef. Markasını modelini yazmamışlar ama film cezasına sebep olmuyorsa bence amacına en uygun film budur. Forumda kullanan varsa deneyimlerini paylaşması çok faydalı olacaktır.

@sergen38 Bu tarz şeyleri yerinde yaptırmak en iyisi ama imkanlar elvermiyorsa ya şartları zorlayacaksınız ya da İstanbul’a geleceğiniz bir zamana denk getireceksiniz. Şartları zorlamaktan kastım, yapacaklarını sanmıyorum ama aracınıza yetecek miktarda film rulosunu kargoyla gönderirlerse, uygulamasını bulunduğunuz yerde güvenilir bir yere yaptırabilirsiniz. Astarı yüzünü geçer mi hesap etmek de lazım tabi...

Bende ATR öneriyorum. 

Benim arkalar karartılmış, o yüzden karartılmış olan heryere ATR50, Karartılmamış olan ön camlara ATR35 en ön cama ATR50, Sunroof'a AIR80 çektirmiştim. 

@Aliiii ATR 15 veya 20 düşünüyorum ama şu seramik cam filmleri kafami karıştırdı biraz daha araştırmak istiyorum

Hocam ben geçen yaz atr 20 çektirdim aracıma. Sıcak bir bölgede yaşıyorum. Araç gölgede iken sanki cam filmi yok gibi. O yüzden atr 15 çektirmedigime pişman oldum açıkçası. Bir de 3 4 sene sonra hafif renkte solma olma ihtimaline karşı 15 daha mantıklı. Llumar da görüş açımı bozar mı diye asla düşünmeyin. Ayna gibi net bende atr20 de. 15 de de görüşünü asla engellemez demişti bana çeken bayii. O yüzden ben şahsen tekrar film çektirsem kesinlikle Atr15 cektirirdim. 

@Musahoca apaci arabası gibi çok siyah olmaz mi? Ama araç da siyah olunca çok dikkat çekmez sanırım

@sergen38 hocam ben öğretmenim. Aynı düşünce ile atr 15 çektirmedim. Araç dışarıdan yanlış anlaşılmasın diye ama atr 20 fazla açık. Söyle bir anım oldu. Aracı evin önüne park ettim kuzenim daha araç aldığımı bilmiyordu. Kuzen araba çok iyi de bir de cam filmi çektirsen efsane olur dedi ve o sıra araçta atr20 var daha cektireeli 10 gün olmamıştı. Ayrıca atr 15 ve 20 arasında öyle düşündüğümüz gibi ton farkı yok. Bir korkunuz olmasın görüntüyü engeller mi araç serseri arabasına döner mi diye. Benden sonra 2 arkadaşım Atr15 çektirdi atr20 yi görünce 🙂

Aracım füme içi siyah.Atr 15 çektirdim.Hatta en koyusu atr 05 istediğimi söyledim fazla olur dediler.Gündüz aracın içi net olmasada görünüyor ki ben bunu istemiyordum.Akşamları istediğim koyuluğa ulaşıyor ama.

Özellikle büyük şehirlerde lambalarda aracınızın içine bakan , araçta anneniz kardeşiniz sevgiliniz eşiniz den gözünü alamayan , aracı kullanan kadın ise sıkıştıran daha da ileriye gidip camı yarıya kadar açıp konuşma başlatmaya çalışılan bi ülkede yaşıyoruz maalesef.Bu saydıklarımın sayısız örneklerini gördüm duydum ve yaşadım.

Konuya dönecek olursak görüş olarak bi sorun yaşamassınız lumar atr serisi kaliteli bi ürün.Geri manevralarda camları açmak zorunda kalabiliyorum bazen yeterli ışık bulunmadığında.Karar sizin.

@Musahoca meslektaşmışız hocam @ogzdrk tavsiyelerinizi dikkate alacam. Ön camlara da uygulama yapıldı mı sizin araçlarda tavsiye edermisiniz? Ön cam açık renk bile olsa yasak sanırım

@sergen38 Ön cama yaptırmadım ben.Çevirmelerde sıkıntı olabilir ön cam.Ama muayeneden ön cam filmiyle geçen arkadaşım var.

Geri
Üst Alt