Jump to content

Golf 7.5 confortline stoplar

Recommended Posts

• İleti 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@Tanju1616 aynı renk araçta bende var tercih senin. Orjinalleri değiştirirsen satma. Beğenmezsen geri takar elindekini satarsın 😉

Bence artık stoplar farz olmuş gibi:) Ama kendinize daha yararlı olacağını düşündüğünüz başka retrofitler olabilir. Bütçeyi daha verimli kullanabilirsiniz. Sonuçta arkadaşların verdiği GTI örneğinden

Sponsor gördüğüm kadarıyla kaliteli bir firma değil

Konudaki görseller

Bir saat önce, Tanju1616 yazdı:

Arkadaşlar merhabalar, golf 7.5 confortline aracım var ön farlar çift j ile değiştirdim.Arkaları kayan sinyalle değiştirme konusunda kararsızım fikirlerinizi alabilir miyim 

20B1F763-3F1E-4F39-8D42-93C0509F4611.jpeg

63A43A5E-FD55-48DB-A80A-7F9EAA2A8249.jpeg

Hocam kampanya fiyatı epey avantajlı, kullandığım karta taksit imkanı olmadığı için alamadım fakat alsaydım da bunu yalnızca kayar sinyali için ve arabayı doldurma maksadıyla almış olacaktım. Tabii ki güzel ama kağıt üzerinde bu değişim pek mantıklı değil bence.

Yapmak istediğim başka şeyler de olduğu için en azından stop işini belli olmayan bir tarihe erteledim ben. Vazgeçebilirim de, belli olmaz.

Kayar sinyalli stoplar daha modern gözükse de sinyal vermediğiniz zaman bu stoplar, highline stoplarından daha şık duruyor bence. Bu da benim görüşüm.

Aracımı ilk aldığım zamanlar, stop lambalarını hoş bulmuşum ki fotoğrafını çekmişim. :D

P_20190706_141828.thumb.jpg.8a6f896eeedbd6a3c054959a26d8b0e4.jpg

Lakin sizin durumunuz biraz farklı @Tanju1616 hocam, farları değiştirmiş olduğunuz için stop alma bahaneleriniz benden daha fazladır. :)

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tanju1616 yazdı:

@frknyldrm düşünceleriniz için teşekkürler.üzerindeki stopları bende beğeniyorum. Bu ikiliyi kullananlarda var.sonuçta bunlarda led sadece dinamik değil o nedenle taiwan ürünle değiştirmekte karasız kaldım.

Tabi kullanan vardır da hiç olmasa ne olur ki? Araba sizin, zevk sizin neticede. :) Mercekli farla comfortline stop kullanılmaz diye bir kural yok yani.

Ben sadece highline gibi gözükeceği için takım olarak uyumlu olur diye dedim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben uzun süre tıpkı sizin gibi ön çift j led arka comfortline stop ile kullandım. 

aslında böyle de devam edecektim gaza gelip indirimden sem den aldım.

Taktığımda aracı çok değiştirdiğini anladım kayar sinyali, frene bastığındaki efekt, park konumu kesinlikle çok daha güzel comfortline stoplardan.

İmkan varsa düşünmeden alın.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence artık stoplar farz olmuş gibi:) Ama kendinize daha yararlı olacağını düşündüğünüz başka retrofitler olabilir. Bütçeyi daha verimli kullanabilirsiniz. Sonuçta arkadaşların verdiği GTI örneğinden biraz daha ağırı yurtdışında ön-arka halojen r-line araçlar bile var.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Merhaba Arkadaşlar, Sırf bu DSG den korktuğum için 2015 yılında manuel vites Golf almıştım, bildiğiniz gibi DSG ilk çıktığında 6 ileri ıslak, daha sonra 7 ileri kuru ya döndü ve maalesef ekonomi için DSG nin içine ettiler (bu benim görüşüm), 6 ileri ıslak kullananlarda yaşanılan sorunlar, 7 ileri kuruya göre neredeyse hiç yok diyebiliriz. Bu şartlar altında DSG ye (kuru olan için diyorum) en iyi demek hata olur, bana göre en iyi şanzıman şüphesiz tork konvektörü mimarisine sahip olan (şimdilik) ZF8 dir , Çift kavramalılardan ise PDK dır. Belirtmeden geçemeyeceğim, keşke Golf ler DQ250 DSG ile gelse, işte o zaman tadından yenmez. Saygılar.
    • Suyun yağa yağın suya karışması gibi bir durum söz konusu olabilir. Soğutma sistemine baktırmanızda fayda var. Ayrıca subap zamanlaması ile ilgili de olabilir.
    • Arkadaşlar merhaba Gateway kısmında aşağıda temsili olarak eklediğim gibi bir hata gördüm. + kulakçık çalışıyor. Fakat , tusa basinca ışık siddeti artıyor. Işık anahtarı 0 konumunda hataya düşmüyor. Belli ki ışık ayariyla ilgili bir sorun var. Bu butonla ilgili gerekli ayarlari veya duzeltmeleri nereden bulup yapabilirim? Işık ayarı vs var midir acaba? Yardimci olabilirseniz sevinirim.
    • Merhaba arkadaşlar 2013 model 1.2 tsi dsg aracım var 120.000 km de.  son zamanda araçta beyaz duman atma gibi bir sorun baş gösterdi. Başlarda hava soğuk olduğu içindir dedim ama şimdi fark ettim ki motor ısınınca da geçmiyor.  soğutma sıvısını kontrol ettiğimde eksilme göremiyorum. Servise gitmeden önce kontrol etmem başka birşey var mıdır ? bir de bu konu ile alakalı istanbul şişli yakınlarında önerebileceğiniz servis var mıdır ?
    • @Cem hocam 2015 yılından beri golf  dsg kullanıyorum,çok şükür hiçbir arıza vs olmadı
  • Yeni Oluştur...