Golf 7.5 confortline stoplar

Tam olarak benimde Bilgi yok. Google araştırırsanız yazıyor görmüştüm

Tam olarak benimde Bilgi yok. Google araştırırsanız yazıyor görmüştüm
Tanju hocam bende arkaların şiddetinden kalitesinden memnunum. Sadece önleri J far yapacağım. Direk destekledi mi sizin araç ? Hata arıza verdimi ve farın içi boş mu geliyor ekstra masraf ne oluyor far-sinyal vs vs ? Teşekkürler.

@uranusgrey_golf hocam.soket sokete uyumlu extra herhangi biseye gerek yok uzunlar üzerinde gömülü geliyo.sadwce  kısalar için led veya farklı ampul cesidi koyucaksiniz o kadar 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar elimde değişimden dolayı kalan 2017 Golf Comfortline donanım araç için orijinal ön far takını ve arka stop takımı mevcut. İlgili olan varsa görüşülür.

Merhabalar geçen hafta değiştirdim Herhangi bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar gayet de güzel oldu hem estetik hem de kalite olarak ✌🏽

@PassificGolf7 merhabalar, evde kapalı kutuda duruyor zaten. Ön ve arka farlar takım olarak 3000-3500 arası bir rakam planladım ( kendi masraflarım iki katı olduğundan rakamı yine de uygun tutmaya çalıştım ☺️

@PassificGolf7 estağfurullah anladım. Niyetiniz ciddiyse alma konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Temiz ve herhangi bir deformasyonu yoktur.1750₺ planladım arka stoplar için. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt