Golf mu yoksa SKODA Rapid Spaceback mi?

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Rapid dış tasarımı ve ile eski a3 modelini andırıyor. Cam tavanla birlikte de çok güzel bir görüntüye bürünüyor. Donanım olarakta gayet dolu bir araç. Ama gel gör ki içeride kalite algısı çok düşük. Bindiğinizde sizi heyecanlandıracak hiç birşey yok. Bütçe golfe yetmiyorsa alınabilir.

Hocam ben iki aracıda sürdüm, kesinlikle golf7 diyorum.

2 araç karşılaştırmaya bile deymez ben rapid i inceledim hatta dizel otomatik olanı ucuz olması sebebi ile de cazipti fakat bi akrabamız aracı aldı ve yakından inceleyince hem donanım hemde kalite bakımından golf e yaklamaşamaz bile

Rapid, Golf 7 ile karşılaştırılıyorsa büyük başarı :)

Dolu paket + cam tavan ile çok yakışıklı bir araç fakat octavia nın altında bir konumda ve malzeme kalitesi olarak o sınıfta değil.

Birbiri ile karşılaştırılamaz kanısındayım.

Rapid Önü Polo + Arkası Octavia üzerine bir araç.

Golf ile sınıfları farklı.

http://www.topgear.com/car-reviews/skoda/12-tsi-se-5dr/first-drive

So if it’s not a new ‘MQB’ thingy, what’s underneath?

The same hybrid mongrel underpinning the Rapid saloon: the front setup is lifted from the current Volkswagen Polo, while the rear is from the first-gen Skoda Octavia. The Spaceback’s spring rates have been kept the same as the saloon, but the dampers have been retuned for a softer rebound to offer a more comfortable ride. The steering has also been switched from hydraulic to an electro-mechanical setup, again to provide more comfort.

Geri
Üst Alt