2016 Ocak ayı teslimat bekleyen arkadaşlar

aytugeken

Yeni Üye
ARKADAŞLAR OCAKAYI İLK HAFTA SİPARİŞ BEKLEYEN VARMI s=s18 ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam;

Forumun yazılı olmayan kuralları gereği

Sizden ilk ricam küçük harfle yazmanız.

Aktif bir forumuz

emin olun en kısa sürede yanıt alacaksınız.

arkadaşlar 25 aralık aracı gemiyle kooper limanından cıkacak arkadaş varmı acaba >:

@[email protected]

Hocam Foruma hoş geldiniz, benim araç ayın 9'undan bu yana limana sevkiyat aşamasında gözüküyor. Artık 20'sindeki mi yoksa 25'inde ki gemiye mi yetişecek bilemiyorum ben de bekliyorum açıkçası. Aralık sonu teslimat denmişti bana da ama sanırım Ocak ilk haftaya kalır ki zaten Aralık 29-30 gibi teslimata hazır dahi olsa trafik pulunu boşuna ödememek için 2-3 günlüğüne Ocak ilk haftası teslim alırım ben de aracı.

Benim araç dün bayiye gelmiş. Bugün gidip bakacağım. Ancak 3 - 4 ocak gibi teslim alacağım. Nasıl bir duygu acaba :)

Bende aranıza yeni katılcam cuma günü teslim alıcam aracı tevsiyelerinizden dolayı herkese teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

erenulas dedi:
Bende aranıza yeni katılcam cuma günü teslim alıcam aracı tevsiyelerinizden dolayı herkese teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk
Değerli Hocam,

Şimdiden hayırlı olsun.

Siteden kullanma kılavuzunu indirip bir kez göz atmanızı  öneririm.

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Araç çoktan geldi. MTV den dolayı ocağı bekledik. ST 2-10 u arası teslim ederiz dedi emniyet çok yoğun oluyor dedi.

Aracım hazırmış bugun aradılar. ÇArşambaya attım Ankara da ki kardan malum ne olur ne olmaz diye :)

Geri
Üst Alt