Yeni golf aldım yardımlarınızı bekliyorum

gokhany7

Yeni Üye
İsim
gökhan
2015 model golf midlineplus aldım direksiyona fonksiyonel tuş taktırmak istiyorum  Antalya'da önerebiliceginiz yer neresidir parça satışı ve montajı sizlerde çıkma olursa oda olur (tuş takimi+ Gateway+airbag baglantisi) lazım üniversite öğrencisiyim o yüzden pek nerede yapılır bilmiyorum yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler fiyatları nasıl tuş takımı 450 500 ilanlarda çıkma  arası gatewayin fiyatını bilmiyorum montaj ne kadar verilmeli ücreti 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Çok doğru seçim olmuş. Antalya'da ki arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.

İyi akşamlar, hayırlı olsun, yeni sanayide yumak oto var, oraya bir sorun isterseniz.

@gokhany7 öncelikle aracımıza hoşgeldiniz, yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, size bol şanş getirsin. Antalya’yla ilgili bir bilgim yok ancak forumdaki arkadaşlar sizi en kısa zamanda yardımcı olacaklardır. iyi forumlar dilerim 

hayırlı  olsun aracınız :masallah:

kazasız cezasız

sağlıklı günlerde kullanın  :sofor:

Hayırlı olsun. @Ender abi belki tavsiyesi varsa sunabilir. Antalya'da bulamazsanız Alp hocamın dediği gibi Konya'da işinin ehli Konyavagcom var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2015 model golf midlineplus aldım direksiyona fonksiyonel tuş taktırmak istiyorum  Antalya'da önerebiliceginiz yer neresidir parça satışı ve montajı sizlerde çıkma olursa oda olur (tuş takimi+ Gateway+airbag baglantisi) lazım üniversite öğrencisiyim o yüzden pek nerede yapılır bilmiyorum yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler
Öncelikle aramıza Hoş Geldiniz.

Aracınız hayırlı olsun inşallah. Aracınız için Konyavagcom Önerebilirim lakin bu sıralar Kovid19 nedeniyle yasaklar olduğundan gidemeyebilirsiniz. Antalya için belki Yumak oto olabilir. Ama bu sürecin  sona ermesiyle içinize sinerek güzel işler yapabilmeniz adına sabırlı olmanızı tavsiye ederim Konyavagcom sizin tüm sorularınız yanıtlayacaktır bu konuda.

@gokhany7 öncelikle aracımıza hoşgeldiniz, yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, size bol şanş getirsin. Antalya’yla ilgili bir bilgim yok ancak forumdaki arkadaşlar sizi en kısa zamanda yardımcı olacaklardır. iyi forumlar dilerim 
Teşekkürler

Geri
Üst Alt