kapı kol dayama yeri kumaşı hakkında

Seastar76

Katılımcı Üye

İsim
Sea
arkadaşlar, merhaba. 

kapı kol dayama kısımları kumaş ve çabuk kirlenir/ tozlanır. 

malum sitede örnek buldum ama kalitesiz gibi duruyor. 

bu kısımları deri/suni deri yapan oldumu?

deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 

iyi forumlar herkese

943DCDC8-1A2F-41C5-B845-B0726A508CD4.jpeg

33A8659C-B99A-4F00-9D6B-6642A9D01607.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam orjinalin durusu güzel bunlar 20 senelik araclar olurya artik iç aksamlar gitmis kaplama yapiyorlar o görûntüyü veriyor kendi fikrim çok çakma duruyor arada benim gibj nemli bezle sil hocam kolçakla orayi mis hiç kirlenmez

Bununla alakalı forumumuzda konular mevcut hocam. İster özel döşemecide yaptırabilirsiniz isterseniz de Aliexpress'te hazır olarak satılıyor. Tercih meselesi.

Ben uyguladım kendi aracıma kesinlikle yapılması gereken bir dokunuş zırt birt kirlenme derdi yok iz derdi yok yumuşak hoş bir dokusu var ve gerçekten araca ayrı bir hava katıyor müsait bir zaman resim yuklerim buraya 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Diğer konuda belirttim resimler ile birlikte umarım alacak arkadaşlar icin fikir oluşturabilir,

Arkadaşlar ilgili ürünün aracımda uygulaması aşağıdaki gibidir ben gayet memnunum kır leke yok ali den 100 TL ye almıştım uygulaması biraz zaman alıyor ve sabır istiyor fakat buna değer, ek olarak dikiş izi oldukça hoş duruyor, 4 kapı icin buyurun resimler;

Ekli dosyayı görüntüle 31216Ekli dosyayı görüntüle 31217Ekli dosyayı görüntüle 31218

Geri
Üst Alt