Antalya da Kodlama tavsiye hk.

Franquaz

Katılımcı Üye

İsim
Aytek
Merhaba,

Herhangi bir kodlama deneyimim olmadı fakat bu işlemin de keza emin ellerde yapılması gerekir sanırım. Aliexpress ten gördüğüm kadarıyla şu süreçte sipariş versem bana ulaşamayacak :)

Tanıdığınız önerebileceğiniz bir servis var mıdır bana yardımcı olabilecek?

Ne istiyorum,

* Sağ aynanın aşağıya inme özelliği aracımda mevcut değil

*Ek yakıt gösteriminin açılmasını istiyorum

*Araç park halindeyken sunroof un tam açılabilirliğini ayarlatmak istiyorum

Başka bir beklentim yok :)  Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

Yumak Oto var yeni sanayide, ben kayardı led stopları oraya taktırmıştım, kodlama vs de yapıyorlar.

@Seastar76 

@ali_burkay Çokteşekkür ederim tavsiyeniz için yakın zamanda yolunu tutacağım.

Orjinal park sensör uygulamasını yapabiliyorlar mı gitmişken onu da sorayım :)  Eğer sorun değil ise işçilik için talep ettikleri fiyat ne idi?

Kablonuz olsaydı, bizlerde burdan seve seve yardımcı olurduk, uzaktan bağlanıp bu tür kodlamaları halledebiliyoruz.

Aliexpress aslında gönderiyor kargoları belki normalden biraz daha uzun sürüyor olabilir. 

@Recep Gül Çok teşekkür ederim :)  Kargo uçuşları devam ediyor fakat malum belirttiğiniz gibi bir süreç mevcut. Havacılık sektöründe çalışan olarak önümüz karanlık..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alanya ya yolun düşerse seve seve yaparız hocam. (y)

@Ender Geliyoruz sık sık arkadaşlarımızı ziyaret etmeye. Çok teşekkür ederim, yaptırmamış olursam samimiyetinize güvenerek rahatsız ederim..

@Ender Geliyoruz sık sık arkadaşlarımızı ziyaret etmeye. Çok teşekkür ederim, yaptırmamış olursam samimiyetinize güvenerek rahatsız ederim..
Önceden haber verirseniz seve seve yardımcı olurum elbette

kepez belediyesinin orda yıkamacı var vagcom cihazıyla herşeyi yapıyor deniz oto yıkama gökhan ismi

Geri
Üst Alt