bir otomobil alma hikayesi

@smt85hocam bana yakınsa bayi alır almaz görmek isterim 

ama tedirgin olmayın o riske girmezler bence

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bu %2 lik zam ne alaka? Euro artmasindan ziyade dusuyor, satis rakamlari da bu ara pek ic acici degil tum modellerde, zam yaparak sacmalarlar bence

Moderatör tarafında düzenlendi:
St nin yalancısıyım bende babamda baya tepki gösterdi her ay başı zammı olur dedi ama ısrarla zam olacağını savundu arkadaş umarım olmaz.

çanakkale içindeee, bir pasifik mavi....

@magic hocam biz de gorebilecek miyiz bunlari :)  hayirlisiyla kazasiz belasiz ciziksiz gelsin insallah hepimizin düldülleri 

@magic degerli emre hocam şu dopdolu canavarı çok merak ediyorum inanın bizlerle paylaşacağınız günü iple çekiyorum :D

gemi araçları bıraktı, döndü yeni seferine çıktı, sayfaya giriyorum hala "gemi üzerinde" diyor;

ya bizimkini geminin bir köşesinde unuttular(!) ya da şu haber veren sistem artık doğru çalışmıyor :000296-medium:

@magic Emre hocam bilgilendirme yazıları değişmiş, bizde gemi ile sevkiyat aşamasında yazardı, şimdi gemi üzeri :) limana geldi ise 2-3 gün içinde görürsünüz aracınızı, şuan en güzel heyecanların olduğu zaman.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayırlısı olsun darısı benim gibi siparişini yeni veren arkadaşların başına:)bugün altur otomotivi aradım r line paket çıkmış kurşun gri hıhglıne manuel cam tavanlı ergolu durbanlı u ledli bir araç gelecekmiş mayısta.R lıne paket 3800 tl dedi aracı 88e bıraktı benim bütçemi aşıyor düşünenler ilgilenebilir.

@magic hocam sanırım araçlarımız aynı gemide :)   sabah gemide yazıyordu  şimdi ise aşağıdaki bildirimi alıyorum. Haftasonuna kadar işlemleri biter mi acaba?
haftasonu kartal doğuş oto'da olmasını bekliyorum, belki cuma günü bile arayabilirler gelip bakın diye, sizin hangi bayii?

Geri
Üst Alt