yetkili servis öneri

enver_19

Yeni Üye
İsim
enver
Merhaba Arkadaşlar golf7 aracım dsg 2016 model araç ilk hareket ettinde yani frenden ayağı çektiğimde gacırt sesi geliyor  yavaş hızla kasislere girdiğimde gacırt sesi geliyor  bu konuda bilgisi olan varmı? veya İstanbulda önereceğiniz yetkili servis var mı?

Merhaba Arkadaşlar golf7 aracım dsg 2016 model araç ilk hareket ettinde yani frenden ayağı çektiğimde gacırt sesi geliyor  yavaş hızla kasislere girdiğimde gacırt sesi geliyor  bu konuda bilgisi olan varmı? veya İstanbulda önereceğiniz yetkili servis var mı?
Burçlar yağlanınca geçer kronik bir sorun tüm servisler yapar .

Burçlar yağlanınca geçer kronik bir sorun tüm servisler yapar .
Kendin hiç işlem uyguladn mı dostum bu konuda? Tunap 121 çok öneriliyor ama alıp kendim ara ara yapayım diyorum malum sık sık servise gitmektense

Kendin hiç işlem uyguladn mı dostum bu konuda? Tunap 121 çok öneriliyor ama alıp kendim ara ara yapayım diyorum malum sık sık servise gitmektense
Hiç denemedim benim eski golfte yazın ses kesiliyordu basınçlı makina ile süspansiyonların oraları temizliyordum . Uygulama yapmadan biraz bekle derim geçmezse uygularsın . En iyisi aslında söküp yenilerini takıp uzun süre kafa rahat binmek . Başka bir forumda yanlış üretildiğini yağlansa bile yine ses yapacağını ondan farklı bir model taktıklarını okumuştum .

Merhabalar, golf 1.0 etsi aracımın ilk bakımı için Ankarada önerebileceğiniz yetkili servis hangisidir?

Merhaba, standart bakımda çok farkedeceğini düşünmüyorum. Ben ne yapıyorum? Yakın olan 3-4 yetkili servisten mail ile teklif alıyorum, hangisi ucuz ise ona gidiyorum :) En son Arca'ya gittim, müşteriye yaklaşımlarından memnun kaldım.

Geri
Üst Alt