Kaput Kaplama

@hakiki  o zaman kaput filmini sokturun hocam birde ona ucret alirlar ama kaput filminden iyidir hele matlastiysa iyice kotu gozukuyor. Camurluk falan isil isil parlarken kaput mat oluyor. 
Beni siniri eden asıl olay o bakalım yaz geldiği zaman stek folyoya geçiş yapacağız

Kedi varsa tavanı, kaputu içine ediyorlar., sökütüp stek yaptırmak lazım ama tabi tek stek film ile iş bitmiyor., detailing ile uğraşan bir yerde bu işi hakkıyla yapacak bir yer lazım., ankarada bu işi layıkıyla yapan pek çok detailing merkezi var., vintage detailing, dby detailing, detailing dükkanı vs.. hatta ankara bu konuda istanbula göre daha şanslı..
Detailing olarak vintage yada detailing dükkanı düşünüyorum ama bakalım ne kadar çizik çıkacak o kısım soru işaret ve kalıp kalmayacağı. Bir yandan 7.5 mevzusu var kafamda yaza kadar Pacifica kalırsa güzelce steklenecek ama 7.5 olursa onu stekleriz artık...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@hakiki gecmis olsun hocam. İzin derinligine bagli hocam. Ben kaplayi sokturdukten sonra seramik yaptirdim. Seramik icin oncesinde yapilan pasta v.b islemlerle cizik yok denecek kadar azaldi ama ben orda oladugunu bildigim surece dikkatli bakinca gorebiliyorum. Baskaları goremiyor. Hatta bir kac arkasima kaputta maket bicagi izi var bulurmusum dememe ragmen bulamadilar. Zaten sizde bir sure sonra goremiyorsunuz alışiyor insan. Ancak satarken ilana yazmanız gerekecek tabiki bu acıdan da bakmak lazim.

siz iyi bir detaycı bulun ve kaplamayı sokturdukten sonra islemlerinizi yaptirin belki sorun ortadan kalkar 👍🏻

@hakiki gecmis olsun hocam. İzin derinligine bagli hocam. Ben kaplayi sokturdukten sonra seramik yaptirdim. Seramik icin oncesinde yapilan pasta v.b islemlerle cizik yok denecek kadar azaldi ama ben orda oladugunu bildigim surece dikkatli bakinca gorebiliyorum. Baskaları goremiyor. Hatta bir kac arkasima kaputta maket bicagi izi var bulurmusum dememe ragmen bulamadilar. Zaten sizde bir sure sonra goremiyorsunuz alışiyor insan. Ancak satarken ilana yazmanız gerekecek tabiki bu acıdan da bakmak lazim.

siz iyi bir detaycı bulun ve kaplamayı sokturdukten sonra islemlerinizi yaptirin belki sorun ortadan kalkar 👍🏻
Satarken tabiki yazacağım alacak kişiye miğde bulantısı olmasını istemem:)

Geri
Üst Alt