16 Dover dan 18 pretoria janta geçiş

hayırlı olsun bende de 1.2 tsi var ve orijinal durban aldım bekliyor evde spor yay olmadığı için taktırmıyorum virüsten dolayı da çıkasım gelmiyor. aracta çok değişikliğe neden oldu mu? konfor rahatsız edecek şekilde kötü mü?

Herkese hayırlı kandiller, Covid-19 sebebiyle bir süredir ertelediğim jant lastik değişimini dayanamayıp hallettim. Henüz 35mm eibach yaylarım taklmadı şu anda görüntüsü bu şekilde. Yayların takılınca ne kadar düşeceğine tahminen photoshop yaparak baktım sonuç güzel, ilk fotoğraf orijinal ikinci fotoğraf oynanmış hali 😁

Ekli dosyayı görüntüle 30018

Ekli dosyayı görüntüle 30019
Ya şu araca nasıl kıydılar 8 i çizdiler hala anlam veremiyorum

hayırlı olsun bende de 1.2 tsi var ve orijinal durban aldım bekliyor evde spor yay olmadığı için taktırmıyorum virüsten dolayı da çıkasım gelmiyor. aracta çok değişikliğe neden oldu mu? konfor rahatsız edecek şekilde kötü mü?
yay takmadığım halde abartılacak derecede olmasa da konfor kaybı oldu tabii ki yay ile ne olacağı konusunda bir fikrim yok açıkçası :)

@bf417 katılıyorum özellikle 7.5 tasarımından sonra nasıl oldu da golf 8'i böyle kötü tasarladılar hayal kırıklığı arka idare eder de ön farlar yandan berbat görünüyor

Araçta farkettiğiniz değişiklikler neler üstad, özellikle yakıt konusunda tecrübe sahibi oldunuz mu henüz erken mi  B)

Araçta farkettiğiniz değişiklikler neler üstad, özellikle yakıt konusunda tecrübe sahibi oldunuz mu henüz erken mi  B)
Henüz yol yapma fırsatım olmadı yakıtı pek etkileyeceğini düşünmüyorum, 16 dan 18 e geçince haliyle biraz sertleşme oldu fakat üzecek derecede değil bu görüntüye değer 🙂

Geri
Üst Alt