Sarı Sitede Gezerken Denk Gelen Bir İlan

sanirim plakadan dolayı böyle bir fiyat yazmış. Yada evde cani sıkılmış biraz trollüyeyim milleti diye düşünmüş 

Bu sari sitede yazdigin fiyatin %1 i komisyon alinsin ikinci el fiyatlari %30 duser.

Merhabalar, bir malın değerini aslında alıcılar belirler. İsterse 500.000 yazsın ne değişir ki, satamadıktan sonra aylarca kalır ilanda... Demek ki kendi aracını o bantta görüyor, zamanla oda anlayacak...

• Beğen
Tepkiler: SCC
804122156 siz hele şu uygun fiyatlı aracı görünfiyatı uygun yazmış pazarlıkta yokmuş   🤔
bu nedir hocam ya  :O  350.000 tl yazmış troll bence bu arkadaşımız. yoksa bu fiyatı beyni ile yazmış olamaz  :p

Arkadaşlar bende aracımı satıyorum, full artı full, R-Line görünümlü ama R gibi. Yol bilgisayarı bagajı 4 tane kapısı var, kaliperler kırmızı kendim boyadım. İlgilenenlere aracın resmini atabilirim. 

Sarı sitede de ilanlar ayrı komedi geçen bir passat bakalım dedik alta taş çarpmasından dolayı komple boyalı yazıyodu aradım kardeş mayına mı çarptınız noldu dedim :D

• Beğen
Tepkiler: SCC
@Tevfik Bide temizlik boyası yapılmıştır ifadesi var. Öldürüyor beni. Duvar mı lan  bu :)

@Recep Gül Hocam şakamı yoksa bi foto görelim. R Line mı yok AAR Line mı? :)  

Bu R line isim babasinin ben gelmisini......

R harfini söyleyemiyorum da

Bence 350 bin yazan ilk okul terktir. 235.000 yazacağına 350.000 yazmıştır. Yada kendisini 2025 yılında zannediyordur.

yanlış yazma falan hiç zannetmiyorum. Gayet aklı başında bir vatandaş 

Alemi/memleketi/ hayatı  protesto ediyor 

350 yi geçtim 250 ye de satılmayacağını çok iyi biliyor 

coronanın  ülkeye giriş yapmadığı  şubat ayı sonunda bile bu aracın  sarı site gider fiyatı 210 bin civarı  (sıfır 1.5 tsi highlinelar  212 bin di bayide,   bu dizel 220 olsun 7000 km yol yapmış 210 ?)

şu an 210 a satabilir mi ? 

gündemi tınmayan beyninden serotonin fışkıran biri belki 190 verir .  o da  aşı/ilaç  bulunacağına ihtimal veriyorsa ?  

Geri
Üst Alt