GOLF 7.5 Highline araca R Line Direksiyon yakışır mı?

Arkadaşlarım aracım 2019 highline 1.5 tsi 150 beygir olan paket Golf. Bu aralad bu R line direksiyonlara merak saldım ve sizce yapsam yakışır mı, tecrübe ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyayı görüntüle 29706

Ekli dosyayı görüntüle 29707

Ekli dosyayı görüntüle 29708

Ekli dosyayı görüntüle 29709
Tereyağlı müthiş bir iskenderin üzerine güzel bir künefe gitmez mi? 

İşte düşündüğünüz direksiyon da iskenderin üstüne yenen künefe gibi bir şey...

Yani şimdi siz diyorsunuz ki; "İskenderi yedim. Üzerine künefe yesem mi, yemeden kalksam mı?" :D

Tereyağlı müthiş bir iskenderin üzerine güzel bir künefe gitmez mi? 
İşte düşündüğünüz direksiyon da iskenderin üstüne yenen künefe gibi bir şey...
Yani şimdi siz diyorsunuz ki; "İskenderi yedim. Üzerine künefe yesem mi, yemeden kalksam mı?" [emoji3]

Ya yapmaaa yaaaaa

İskender mi künefeee miii

Ya yapmaaa yaaaaa

İskender mi künefeee miii
Abi vallahi yorumu yazarken aklıma geldiniz, hatta etiketlesem mi diye de düşündüm ama etiketlemedim de ne oldu... :D

Kusuruma bakmayın, aşağıdaki videoyu size armağan ediyorum. 4:10'dan sonraki 30 saniyelik kısım durumumuzu özetliyor. :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
sarı sitede bi arkadas 3000 liraya eirbac ile birlikte veriyor sıfır ürün fakat cok detaylı konuşamadık .

Merhabalar bende r direksiyon almayı düşünüyorum. Peki sizce r line mı yoksa r direksiyon mu 

6F920511-6DDA-4FB9-9DC8-6318B498F0A1.png

Yani r direksiyonların rlinedan farkı şu çerçeveler siyah oluyor ya ondan sordum..

R-Line direksiyon R direksiyonundan daha Hoş diyorum  (y)

@Ender bakalım bende kararsız kalmıştım ama büyük ihtimal r alıcam :) ... Bu arada satın alma konusunda önerebileceginiz bir yer varmı ?

Geri
Üst Alt