Amblem sökümü hakkında

@Raban7 Hocam kullandığınız ürünleri de yazabilir misiniz folyo olarak aracım metalik gümüş umarım ona uygun vardır folyo. Ek olarak su ile temas ettirdiniz mi? Atma vs oluyor mu acaba?

@Kingslayer hocam siyah kısmı boya + vernik uygulaması yaptım. Folyo pek hoşuma gitmedi kalınlık veriyordu. Ama arka planı beyaz folyo ile kapladım. En ucuz lake beyaz folyoyu aldım öyle söyliyeyim. Su ile değilde kurutma makinesiyle ısıtarak esneterek uygulaması oluyor. 

@Kingslayer hocam siyah kısmı boya + vernik uygulaması yaptım. Folyo pek hoşuma gitmedi kalınlık veriyordu. Ama arka planı beyaz folyo ile kapladım. En ucuz lake beyaz folyoyu aldım öyle söyliyeyim. Su ile değilde kurutma makinesiyle ısıtarak esneterek uygulaması oluyor. 
Hocam ürünleri (folyoları) sipariş geçmiştim. Bayram sonrası uygulamayı yapacagım yine buradan paylaşırım detayları.

Bende yaptım fakat @Raban7 hocamin da dediği gibi on krom kısım kabardığı ve kalınlık oluştuğu, tam oturmadığı icin geri soktum alt kısım gri üstü ise krom olarak kaldı çok dikkatli sökmek gerekiyor maalesef ben bir kaç tırnak kırdım :(  Aslında hoş durmadı gibi bakalım belki sonradan çıkartabilirim şimdilik dursun. Ek olarak metalik gri parlak olduğundan gelen folyo da parlak yazmasına rağmen hoşnut kalmadım renk, ton farkı oluştu.

9C40B220-3B01-47BD-8507-7DD9926840F4.jpeg

8BB70013-88C1-4B2C-9DA9-1A0715F7577B.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni hali içime sinmedi bende sprey parlak boya aldım bugün boyadım çıkan sonuçtan çok memnunum asagiya bırakıyorum son halini :)  

B649E603-8D1B-4A85-88FA-879B99F7B498.jpeg

F34B3381-8D39-459B-8363-1FA21B7487AD.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt