Mutlu Son :)

Yunus Emre

Katılımcı Üye

İsim
Yunus Emre
2 yıllık araştırma ve öğrenme ve bu süreçte bana yardım eden forumdaki büyük küçük herkese teşekkür ediyorum  :)

r8vJ4M.jpg

gVR902.jpg

5mzG1j.jpg

gVR9Q3.jpg

bu sabah tırdan aracın indirildiği haberini alır almaz yataktan fırladığım gibi bayi yolunu tuttum bayinin önünde inince acaba nerde benimki demeye başlarken hemen onu gördüm köşesine çekilmiş beni bekliyordu st le daha görüşmeden arabayı incelemeye daldım hemen ilk bakcağım şeyleri aklıma getirmeye çalıştım ama o heycandan hepsini unuttum neyse sonra aracın anahtarlarını isteyip incelememi tamamladım allahtan bir olumsuzluk ile karşılaşmadım bu arada beni etkileyen ilk şey genç oluşumdanmıdır nedir ''ses sistemi'' oldu açıkcası ben bu kadarını hiç beklemiyordum kesintisiz yarım saat bluetooht ile telefonu baglayıp müzik dinledip ve evdekileri aradım yine arkaya led stopları ekletmek ile ne kadar iyi bişey yaptığımın farkına vardım ve cam tavanda onu tamamlıyordu derken aracın sıfır bakımları yapıldı ve temizlenmesi ve cam flimi ile aksesuarların montajı tamamlanmak üzere park yerine çekildi bu arada bizde ödemeyi gerçekleştirdik ve fatura kesildi %8 lik bir indirim aldım evraklarımda ötv siz araç oldugu için uygunluk belgesi diye doğuşun gönderceği bir evragın gelmemesi sebebi ile plaka ruhsat işlerim pazartesi ye kaldı neyse geç olsunda güç olmasın

aracın geliş süreside şu şekilde:

15.10.2015-Sipariş St İletildi

31.10.2015-Üretime Planlandı

12.11.2015-Üretim Aşamasında

14.11.2015-Üretim Tamamlandı

14.11.2015-Fabrikadan Limana Sevk

01.12.2015-Gemi İle Sevkiyat

03.12.2015-Limana Varış

04.12.2015-Gümrük İşlemleri

07.12.2015-St İle iletişime Geçin

11.12.2015-Araç Teslim

@Yunus Emre hocam hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin maşallah nazarlık istemeyi unutmasaydın :)

@Yunus Emre

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan inş.

Bugünde benim araç tırdan inecek ST sağolsun gelince arayacam gider bakarız dedi.

@mehmet_07 @maniax  sağolun hocalarım  nazarlık alcam çünkü her gelen arabaya bakıp bakıp full mü bu diye soruyo  :)

@ansolak sağolun hocam sizde işallah kısa sürede aracınıza kavuşursunuz

Hayırlı olsun Güzel günlerde Kullanın. Hocam %8 lik indirimi ÖTV indirimden sonramı yapıldı size ne kadara mal oldu öğrenebilirmiyim. Normal Fiyatı 71500 Tl civarında oluyor galiba

@ahmet3976 aynen hocam ötv indiriminden sonra yapıldı 5 bin liralık bir indirim aldım

Bekleyis sonra ermis, hayirli olsun. Allah kazadan beladan korusun

Sent from my iPhone using Tapatalk

ÖTV indirimi nedir yahu ? Özel bir durum mu bu indirim ?

Aracınız hayırlı olsun hocam :'( :'( :'( :'( :'(

jajaja dedi:
ÖTV indirimi nedir yahu ? Özel bir durum mu bu indirim ?

Aracınız hayırlı olsun hocam :'( :'( :'( :'( :'(
Engelli raporu ile sahip olunan bir güzellik ;)

anlasildi hocam. tesekkurler. saygilar.

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Geri
Üst Alt