Golf 7 2013 model için multimedya önerisi.

@alp  kesinlikle açılmalı Alp hocam, hem alacaklara ışık tutar hem de bizim kafamızdaki sorular belki çözüme kavuşur. Mesela iki soru daha geldi aklıma :)  

Mesela benim araçta sürüş konfor paketi var. Bu çinli 6.5 takınca orta ekrandaki bilgilerin çoğu gelmiyor deniyor. Örneğin cruise control limitleme vs. bilgileri göremiyor muyuz bu durumda? Birde geri görüş kamerası taktığımız zaman geri viteste arabanın sensör görüntüsünü de görüyor muyuz? Sensörler orijinal yani fabrika takmışsa görünüyor deniyor ama emin değilim?

[mention=53]alp[/mention]  kesinlikle açılmalı Alp hocam, hem alacaklara ışık tutar hem de bizim kafamızdaki sorular belki çözüme kavuşur. Mesela iki soru daha geldi aklıma [emoji4] 
Mesela benim araçta sürüş konfor paketi var. Bu çinli 6.5 takınca orta ekrandaki bilgilerin çoğu gelmiyor deniyor. Örneğin cruise control limitleme vs. bilgileri göremiyor muyuz bu durumda? Birde geri görüş kamerası taktığımız zaman geri viteste arabanın sensör görüntüsünü de görüyor muyuz? Sensörler orijinal yani fabrika takmışsa görünüyor deniyor ama emin değilim?
Hocam

Bende de sürüş confort paket var

6.5" Çinli carplay taktirdim mfa ekrana ses seviyesi ve radyo kanal bilgileri gelmiyor sadece diğer hersey eskisi gibi

Normalde orjinal park sensorum var bende kodlamada sorun oldu henüz cozmedik park pilot ses calisiyor görsel calismiyor onu da cozecegiz uygun zamanda plaka kamera takmistik

Cihaz gorsel ve işlevsel cok guzel tavsiye ederim

@alp Sadece Ses menüsü gelmiyor onun dışındaki tüm bilgiler geliyor. Benim araç gibi bluetooh yoksa aracınızda bu ekran takılınca telefon menüsüde geliyor orta ekrana.Hız sabitleme sürüş bilgileri araç durumu ile ilgili bilgiler de sorunsuz gösteriliyor.

Hocam

Bende de sürüş confort paket var

6.5" Çinli carplay taktirdim mfa ekrana ses seviyesi ve radyo kanal bilgileri gelmiyor sadece diğer hersey eskisi gibi

Normalde orjinal park sensorum var bende kodlamada sorun oldu henüz cozmedik park pilot ses calisiyor görsel calismiyor onu da cozecegiz uygun zamanda plaka kamera takmistik

Cihaz gorsel ve işlevsel cok guzel tavsiye ederim
Aynı sorun bendede olmuştu zülal abi hatırlar

@e2e hocam merhaba ben Zülal hocamdan carplaysiz almaya karar verdim önümüzdeki hafta alacağım inşallah sende kararırını verirsen beraber hareket edebiliriz 

@Salihcan Salih Hocam selam, bende alabilirim ancak bu güncelleme gelen versiyon değil mi? Diğer konuda sizde sormuştunuz.  Ek olarak, kendimiz mi takacağız yoksa bir yere mi götüreceğiz. Necati ustaya götürmeyi düşünüyordum ben hazır gitmişken yağmur ve far sensörü geri görüş kamerası ve arka ledler için hat çektirmeyi de düşünüyorum. Kendisine bir türlü ulaşamadım ama yarın tekrar arayıp işlemler hakkında bilgi alacağım. Bu arada multimedya cihazı taktıktan sonra Vag com üzerinden ayar yapmaya gerek var mı onu da bir sormak lazım.

@e2e onu Zülal hocaya soralım haklısınız güncelleme gelen.versiyon olursa daha iyi tabi Necati ustaya götürebiliriz diğer işleriniz için Necati usta ile görüşmeniz gerek aradığımızda onlarıda sorarsınız bende teli var 

@HONEY  Bülent Hocam selam, ben zaten ses menüsünü hiç kullanmıyorum o ekranda o zaman sorun yok. 

Plaka kamera bende istiyorum ve eğer diğer sorunu çözerseniz haber verebilir misiniz? Çok teşekkürler. 

[mention=11839]HONEY[/mention]  Bülent Hocam selam, ben zaten ses menüsünü hiç kullanmıyorum o ekranda o zaman sorun yok. 
Plaka kamera bende istiyorum ve eğer diğer sorunu çözerseniz haber verebilir misiniz? Çok teşekkürler. 
Selam

Tabiki de hocam

Geri
Üst Alt