Jump to content

sekiznumara

Golf 7 2013 model için multimedya önerisi.

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

2013 model golf 1,6 tdi midline plus aracıma carplay destekli multimedya ekran taktırma istiyorum ancak piyasa da fazlasıyla bilgi kirliliği mevcut. Androidler çok fazla özellikle. Ben ise mevcut golf 7.5larda olan ekranı tercih etmek istiyorum ancak ismi, fiyat aralığı nedir çok emin değilim. Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum. 
İyi forumlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

[mention]zulalyol [/mention] abimin elinde vardı, kargo ve montaj yardımcı olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@zulalyol tavsiye ederim. Montajını birlikte yaptık kamera da taktık. Ocaktan beri sorunsuz bi şekilde kullanıyorum. Arabanın içini çok fena şekilde değiştiriyor...
kesinlikle yapılması gereken bir şey :)

tekrardan eline sağlık @zulalyol abi

ABE531A5-4639-4EB5-9265-5211A2948D16.jpeg

3C2ED139-3160-48F7-AD7B-7415F892FC4B.jpeg

308550EE-78F8-49AD-9F3A-84339B362780.jpeg

tarihinde muhammedakgunes tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=9803]zulalyol[/mention] tavsiye ederim. Montajını birlikte yaptık kamera da taktık. Ocaktan beri sorunsuz bi şekilde kullanıyorum. Arabanın içini çok fena şekilde değiştiriyor...
kesinlikle yapılması gereken bir şey [emoji4]
tekrardan eline sağlık [mention=9803]zulalyol[/mention] abi
ABE531A5-4639-4EB5-9265-5211A2948D16.thumb.jpeg.14c511063cc137b37438d91d8eae0780.jpeg
3C2ED139-3160-48F7-AD7B-7415F892FC4B.thumb.jpeg.b4d2479702bfe576349ad070545e7ce0.jpeg
308550EE-78F8-49AD-9F3A-84339B362780.thumb.jpeg.2baa478d8f32be98b089728b4ca73871.jpeg

Spotify da albüm resimleri gözüküyormu car playde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@zulalyol Hocam iyidir, ben de kamera ile aldım taktırdım gayet memnunum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, mutlubey17 yazdı:

Gözüküyor hocam :like: her şey şahane valla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gözüküyor hocam :like: her şey şahane valla

Bir foto paylaşabilir misiniz acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@sekiznumara Ozan bey, 

Öncelikle foruma hoşgeldiniz.

6.5" Ekranı olan Çin VW dedikleri AppConnect destekli cihazlardan alabilirsiniz. Ortalama 1400-1500 TL montaj dahil fiyat veriyorlar bu iş için. 

Biraz daha bütçeniz var ise Golf 7.5 Highline üniteleri mevcut. Ana ünite, ekran, çerçeve montaj bileşen koruma ve AppConnect aktivasyonu için 4000 TL fiyat verdiler bugün. Tabi bunlara ek olarak sizin CD ünitesi takılabilir bir torpido (400 TL ortalama) ve kablo seti almanız gerekiyor. Yani biraz daha pahalı olacaktır. 

Yada en üst seviye Discover Pro alabilirsiniz. Aynı şekide torpido ve kablo seti gerekli tabiki. Cihaz fiyatları da genelde MIB2 için 5500TL-6000TL, MIB2.5 için ise 8-9bin TL olarak değişiyor. 

Aralarındaki en fiyat performans ürünü Çin VW 6.5" CD çalar olmayan ünite.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@alialtun1994 Carplay olanlarda Telefondan jailblack yapıp oynatılabiliyor .Mirror link olanda sd  karttan da ounatabiliyorsunuz

tarihinde zulalyol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, alialtun1994 yazdı:

@zulalyol bu cihazlarda video oynatma özelliği mevcut mu ? Youtube ?

Mevcut ben samsung telefonda denedim, sadece video oynatma değil. telefonda yaptığın her şeyi yapabiliyorsun.İster golf tutkusuna gir ister sahibinden.coma gir ister youtube.Ben netflixten dizi açmıştım. Ama kendim iphone kullanıyorum.İphone da bir tek jailbreak ile mümkünmüş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, mutlubey17 yazdı:

Bir foto paylaşabilir misiniz acaba ?

Tabii ki, çekince koyarım hocam buraya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@muhammedakgunes multimedyanın etrafındaki piano black çerçeve de değişiyor değil mi? Bu çerçeve orjinali gibi oluyor mu yoksa değiştiği belli n

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selamlar Ankara'dan bu ekran için yardımcı olacak var mıdır? Araç Golf 7 2013 ya da internetten alsam Ankara'da takan yer bilgisi ve montaj fiyatı paylaşabilir misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=16969]muhammedakgunes[/mention] multimedyanın etrafındaki piano black çerçeve de değişiyor değil mi? Bu çerçeve orjinali gibi oluyor mu yoksa değiştiği belli n
Degisiyor carplay modelde

Orjinal den hiç farki yok farkini gösterene tatlı benden :)

Mirrorlink modeli alirsaniz mevcut cercevenizi kullaniyorsunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 17.03.2020 at 4:49 PM, mutlubey17 yazdı:

Evet hocam

5F314344-8710-4C76-9193-2ADBA136274F.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@e2e direk Necati kaygusuz derim benim aracın tüm işlemlerini kendisi yapmıştır ve bu CarPlay cihazdan aldığım gün Necati ustanın yanına gideceğim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Salihcan  salih hocam birlikte alalım ve Necati ustaya gidelim. Forumda sanırım @zulalyol hocam satıyor ama anlamadım. Benim çekincem Carplay li model almak istiyorum. Eşimde iphone var bari o bindiğinde çalıştırır ancak carplay olan modelde mirrolink vasıstası ile Huawei P30 Pro yansıtılabilir mi acaba? Bilgisi olan var mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Telefonunuzda mirrorlink varsa yansıtabilirsiniz hocam. Android ile uyumu stabil değil ama iphone ile müthiş uyumlu çalışıyor. Android kullanıcısı olarak tespitim bu şekilde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@bunyamin81 

Think blue, araç hata durumlarını vs. gösteriyor mu? Fma ekranı Türkçe mi? Bir de bu cihazların yazılımları güncelleniyor mu? ( Güncelleme sonrası radyo isimleri, logo falan çıkar mı ilerleyen zamanlarda)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence foruma bir RCD330 konusu açmanın , türkçeleştirme ve  firmware geliştirmenin vakti gelmiş, ilgisi ve becerisi olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...