Bir Ayrılık Bir Kavuşma - Ailenin Yeni Üyesi *QASHQAI*

gdervisoglu

Katılımcı Üye

İsim
Göktuğ D.
s-bb3ecb1313fbd88d01f5b91d9ee4aa923ff8df22.jpg

Ay sonunda Babamın 2001 yılından beri kullandığı emektar Focus'umuz ile vedalaşacağız. Bugün Nissan'ın QASHQAI Black Edition modeli ile 94.000 TL ye anlaştık. Babamın tek isteği SUV'du, Nissan'ın KDV yarısı kampanyası da üstüne geldi..  Tuscon, Kuga vb. diğer SUV'ları 2.0 motor (DİZEL) olması sebebiyle eledik.

Tek alternatif Renault Kadjar'dı onu da henüz çok yeni olduğu için ve trim sesleri vb. gibi can sıkıcı detayları olduğundan dolayı eledik.

Arac ellerinde fakat MTV den "yırtmak" için Ocak ayında teslim alacağız..  :)

2016 itibariyle Octavia ve Qashqai ile yola devam  :( '

Moderatör tarafında düzenlendi:
@gdervisoglu

Hocam araç gerçekten kendini ıspatlamış bir araç. Ama şu an suv alacak olsan gözüm Renegade'den başkasını görmüyor.

Sorunları yok mu? Var. Ama çok güzel bir araba.

yusuf dedi:
@gdervisoglu

Hocam araç gerçekten kendini ıspatlamış bir araç. Ama şu an suv alacak olsan gözüm Renegade'den başkasını görmüyor.

Sorunları yok mu? Var. Ama çok güzel bir araba.
Ben de beğeniyorum aslında ama babam sevmedi  :)

Hayırlı olsun. Rabbim kaza bela göstermesin. Kadjarla bu araç arasında kalmanıza hiç gerek yokmuş. hani meşhur bir söz varya  arabayı alırsan almandan olmadı Japondan alıcaksın diye. Fransızları oldum olası sevemedim tabi bu benim şahsi fikrim.. Bu arada vites manuel mi otomatik mi?

suv için güzel bir tercih ..

Allah kaza bela vermesin..

muratogretmen25 dedi:
Hayırlı olsun. Rabbim kaza bela göstermesin. Kadjarla bu araç arasında kalmanıza hiç gerek yokmuş. hani meşhur bir söz varya  arabayı alırsan almandan olmadı Japondan alıcaksın diye. Fransızları oldum olası sevemedim tabi bu benim şahsi fikrim.. Bu arada vites manuel mi otomatik mi?
Katılıyorum Murat Hocam  :'(

Teşekkür ederim  :'(

Manuel vites tercih etti babam..

@gdervisoglu

masallah baya dolu bi donanım olmuş hayırlı olsun hocam. iyi ki kadjar almamışsınız. otopark.com daki incelemede orta konsol gacir gucur oynuyodu

Hayırlı olsun güzel günlerde kullansın babanız kazasız belasız.

@gdervisoglu

Değerli Göktuğ Hocam;

Allah güle güle kullanmayı ve eskitmeden yenisini nasip etsin.

Şu an ikinci elin de bir numarası kendi sınıfının da yaratıcısı gerçekten bu nissan'ın aracı.

Güzel bir tercih.

Hayırlı olsun.

@maniax Teşekkür ederim Murat Hocam, s=aşk kesinlikle donanım olarak zengin; tek eksiği böyle üst düzey bir donanımda xenon veya led far paketi olmaması.. Led far istiyorsanız, Platinium paket almak zorundasınız + oto. vites seçeneği ile birlikte.. Onun dışında şu eksik diyemiyorsunuz..

@yusuf Yusuf Hocam kadjar ın ön farlar ve iç göstergeler muazzam.. Ama tercih için yeterli olmadı maalesef..  s=sapik

@KabileReisi Teşekkür ederim Hocam  s=aşk

@silvershadow Teşekkür ederim Murat Hocam  s=aşk

Geri
Üst Alt