Aliexpress Vag Com Önerisi

strayder

Üye
İsim
Berat
Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba versiyon2 de dil seçeneği kısıtlı versiyon1 de dil seçeneği çok fazla piyasadaki kodlamalar İngilizce ve Almancabu sebeple bence  bu 2 dili kapsayan yazılımı tercih edin daha tecrübeli arkadaşlarda fikirlerini belirtir iyi forumlar.

Aliexpresten ürün gelmiyor diye biliyorum. 2hafta önce sipariş verdim gelmedi satıcı korona virüs var gönderemiyorum dedi.

Sitemizde  19.6 ingilizce almanca sürüm yazılımı mevcut. Kablo ile gelen programı yüklemek şart mı bilmiyorum. 

Şimdi baktım hocam dil seçeneğinde çokça seçenek var?  Siz görmediniz mi? 

Screenshot_20200311-182853_Chrome.jpg

English -German olanı seçmelisiniz. 

Forumda kablo satan bir abi vardı hatırlayanlar etiketleyecektir hiç beklemeden alabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Recep Gül yok hocam gördüm de hangisini almalıyım diye sordum açıkçası. Yani kafam karıştı çok seçenek olunca. 

@strayder Daha önceki getirdiklerimi Foruma  200 den verdim şimdi yeni gelen siparişler dolar kurundan Dolayı 210 veriyorum 

obd eleven  der susarım...kablo devri eskide kaldı (y)

obd eleven  der susarım...kablo devri eskide kaldı (y)
Cihaz güzel hocam, fakat yinede bazen Laptop gerekiyor. Mesela geçen gün ambians renkleri için obd yi kullanayım dedim, telefondan biraz zor oldu, gidip pc yi aldım geldim 10 dakikada hallettim. 

bende yok az gelişmiş olanı carista var onla tüm özelliklerini açtım ben golf 7 nin.

Geri
Üst Alt