Katlanır ayna orjinal çıkma satın alınır

İsim
Mehmet yaşar
Merhaba arkadaşlar orjinal çıkma ayna seti  

arıyorum set olması lazım elinde olan varsa talibim

Otomatik katlanır mi normal mi ariyorsun?

Baslikta yaziyormus pardon :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orjinal çıkma bulmanız zor olur, son kullanıcıların amacı katlanır aynaya geçmektir, belki oto çıkmacılarda bulursunuz ama onlarda sıfırı kadar fiyat isterler, iki seçeneğiniz var, ya servisten tanesine 1200 TL verip orijinal alacaksınız, yada benim aldığım gibi OEM ürün alıp takacaksınız, ben 2 gün önce taktım, sorunsuz ve mükemmel çalışıyor, eğer ilgilenirseniz aldığım yeri size yazarım, 

Orjinal çıkma bulmanız zor olur, son kullanıcıların amacı katlanır aynaya geçmektir, belki oto çıkmacılarda bulursunuz ama onlarda sıfırı kadar fiyat isterler, iki seçeneğiniz var, ya servisten tanesine 1200 TL verip orijinal alacaksınız, yada benim aldığım gibi OEM ürün alıp takacaksınız, ben 2 gün önce taktım, sorunsuz ve mükemmel çalışıyor, eğer ilgilenirseniz aldığım yeri size yazarım, 
Iyi günler Hocam nereden aldınız benimde aklımda var alma düşüncesi paylaşabilirseniz aldığınız yeri ne kadara maal oldu?

@coskun023 hocam aldığınız yeri ve fiyatı özelden yazabilir misiniz bana da ben de almak istiyorum. Teşekkürler

Herkese özelden cevap yazdım arkadaşlar, güvenilir, ilgili ve dürüst bir arkadaş. Mailorder ile kredi kartından çekim yapabiliyor. Kodlama konusunda da kablonuz varsa yardımcı oluyor. 

Herkese özelden cevap yazdım arkadaşlar, güvenilir, ilgili ve dürüst bir arkadaş. Mailorder ile kredi kartından çekim yapabiliyor. Kodlama konusunda da kablonuz varsa yardımcı oluyor. 
Bence aciktan yazın forum amaci bilgi paylasimi

Memmun oldugumuz olmadigimiz yerleri yazalim ki bilgi sahibi olalim

@Beyazkurt63 Ürünü Manisa’da bu işlerle ilgilenen avvagcom isimli firmadan aldım. Orijinal aynanızdaki tüm fonksiyonlar çalışıyor. Geri viteste aşağı inme olayı da çalışıyor. 

@HONEY firma olduğu için adres zikretmedim, avvagcom İnstagram sayfası iletişim bilgileri de var. 
açıkcası ben bu kadar uzak mesafede olmama rağmen hizmetinden memnun kaldım 2-3 gündür ürünleri kullanıyorum, tüm özellikler çalışıyor.

[mention=18317]Beyazkurt63[/mention] Ürünü Manisa’da bu işlerle ilgilenen avvagcom isimli firmadan aldım. Orijinal aynanızdaki tüm fonksiyonlar çalışıyor. Geri viteste aşağı inme olayı da çalışıyor. 
Fiyat nedir bilgi olsun diye soruyorum ben su an düşünmüyorum

Bende [mention]zulalyol [/mention] baskandan aldım geri vites indirme özelliği çalışıyor..

Geri
Üst Alt