UÇUK FİYATLAR? ÖTV İNDİRİMİ GELİR Mİ

@İlker34 tamam durumlar kötü   Ama en azından % 30-40 bandına çek  1.5 bir aracın ötv nasıl % 60 olur şaka gibi

@elninomk8 neden ötv de indirim olur hiç düşündünüz mü?

Otomotiv sektörü araç satamaz ve araç satışları çok gerilerse ötv indirimi ile bu satışların arttırılması için yapılır.

Sizce şuan böyle bir durum varmı?

vw renault bmw mercedes opel vs tüm markalar daha gemiye binmemiş aracı satarken neden böyle bir indirime gidilsin ki.

Bu mevzularda çok kafa patlatılıyor. Basit düşünün. 2. elin yükselmesi kimin işine gelir ?  2.el satanın mı ? 2. el alanın mı ? 

Bu ikisininde işine yaramaz. Alan zaten zararda,  2.el satan için önemli olan hızlı ve sürküle satıştır. Oda olmuyor.

Tabiki 0 araç satanların işine yarıyor. Millet 2.el fiyatına 0 var diye kuyrukta. Piyasayı kim bu hale getiriyor onuda siz anlayın artık.

Bu 3. Golf'üm olacak son aracımı 2 ay önce sattım üstüne 30 bin koydu ve pişman oldum tekrar almak için durumumu düzelttim ve 2. el bakıyorum ama 2.elin yanına cidden yaklaşılmıyor favoriye aldığım her aracın fiyat geçmişinde hep artış var hiç fiyat düşüren görmedim en sonunda kendimi sıkıp tekrar 0 km almaya karar verdim ki,  ben kendi kendime gelin güvey olmuşum oda ne ARABA YOK.  Türkiye genelindeki bütün bayileri aradım tek tek numaramı bıraktım. Opsiyondan düşen araç olursa diye aranayım diye tabiki geri dönüş yok. fırsatcılarda 220 bin bayiden aldığı araca malüm sarı sitede 232 bin yazıp satış yapmakta. Burnundanda kıl aldırmıyorlar cıldırmamak elde değil 2 tane 0 araç aldım her 2 sindede hiç bir problem yaşamdan kısa sürede çözüm bulmuştuk buyrun çözün bakalım..

2. Elin fırsatçılık olayının bitmesi bence sifir araç bollasinca biter. Otv işi zaten tam bir saçmalık

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt