Vogtland yay

Sinanmiray

Üye
İsim
Sinan
Merhabalar güzel insanlar arkadaşlar vogtland yayı nasıl bilirsiniz tavsiye edermisiniz sarı sitede çok az kullnılmış 3.5 cm buldum fiyat 800 sizce iyimi önerirmisiniz kod kontrolünü yaptım aracıma uyuyor

@Sinanmiray kullanıyorum tavsiye ederim lakin eibach varsa onu tercih etmenizi öneririm, ama vogtland iyi bir yay gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Eibach tercih etmememin sebebi aracın ön ve arkasının orantısız düşük gözükmesi 

@Sinanmiray aslında arka kısım 5 mm kadar yukarda kalıyor ve bu da güzel görünmesini sağlıyor, vogtland da eşit ölçüde oluyor ön ve arka, tercih sizin.

Teşekkür ederim kardeşim bakalım  arabaya yapcaz inşallah hayırlısıyla bişeyler kayar led işinden başladım janttada audi s line da karar kıldım yayıda bişeyler düşüncez

Bende yakın zamanda almanyadan 3.5 vogtland aldım(eicbach eşit düşmediği için tercih etmedim)

Şuan da hem havaların biraz daha güzelleşmesini bekliyorum hem de nerede montaj yaptıracağıma karar veremedim.

Benden önce montaj yaptırırsanız montaj yapan yer için yorumlarınızı bekliyorum :)  

Valla bende eibach var 3.5 aynı sorundan bende muzdaribim ön arka uyumsuzluğundan artık bagaja ağırlık koyucam o derece gözüme takılıyo voglant arıyorum takaslamak için bu aralar. 

Bende yakın zamanda almanyadan 3.5 vogtland aldım(eicbach eşit düşmediği için tercih etmedim)

Şuan da hem havaların biraz daha güzelleşmesini bekliyorum hem de nerede montaj yaptıracağıma karar veremedim.

Benden önce montaj yaptırırsanız montaj yapan yer için yorumlarınızı bekliyorum :)  
istanbulda montaj yaptıracak yer konusunda bende kararsızım.kim önce taktırırsa haberleşelim bari :)

@lasttohit rot ayarı hariç 200, rot ayarını bir hafta on gün falan sonra yaptırmak lazım 70-80 de ona vermek gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt