Autoking hakkinda

Benimkiside allianz hasar kaydi cikartmiyormus ama gidemedim ben bu virüs olaylarindan dolayı

ankarada başka araçlarıma bi iki kere yolum duştü yaptırdım o zmnlar boyasız işlem cok popüler degildi lokal boyalarınıda cok begenmemiştim uzun lafın kısası aracınızın başında durun!

rWWMhj.jpg

Bu kısmı boyasız düzelttirmiştim.

rWWl4n.jpg

Gözüken silikonu da söktük bitmeden fotoğraf çekmiştim

rWW0II.jpg

Ve sonuç :)  Ön tamponu lokal boyatırken burayı da düzelttirmiştik ustam sağolsun bence gayet iyi düzeltti. Gölcük sanayide İstanbul Oto Kaporta Erkan Usta'da yaptırdık.

AutoKing Önermem şahsen.

açıldığı ilk zamanlarda kaliteli ustaları vardı sonra kurumsallıktan hızla uzaklaştılar hepsi için söylenemesede bu durum çoğu için geçerli.

Not:Kaliteli Bir Kaporta Ustası Autoking vb yerlerde alacağı ücretin en az 5 katını dışarıda kazanabilir dolayısıyla oralarda kaliteli usta pek olacağını düşünmüyorum.

Önceki araçlarımda birkaç kes hizmet almıştım ama Kötü hatta berbat işler yaptıklarına şahit oldum.

Ben asla Auto King önermiyorum kısacası.Herkese Keyifli Forumlar dilerim.

AutoKing Önermem şahsen.
açıldığı ilk zamanlarda kaliteli ustaları vardı sonra kurumsallıktan hızla uzaklaştılar hepsi için söylenemesede bu durum çoğu için geçerli.
Not:Kaliteli Bir Kaporta Ustası Autoking vb yerlerde alacağı ücretin en az 5 katını dışarıda kazanabilir dolayısıyla oralarda kaliteli usta pek olacağını düşünmüyorum.
Önceki araçlarımda birkaç kes hizmet almıştım ama Kötü hatta berbat işler yaptıklarına şahit oldum.
Ben asla Auto King önermiyorum kısacası.Herkese Keyifli Forumlar dilerim.
Altına imzamı atıyorum.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu göçük düzeltmede Autoking vs. değilde usta faktörü çok önemli, usta tecrübeli ise güzel iş çıkartır. 

Aracin basinda durmaya imkan yok 2 gun orda kalacak.yakin zamanda bi arakadasim lokal boya yaptirmisti gayetde memnundu.sanirim izmitteki el degistirmis o yuzden biraz daha iyi yorumlarda duydum.ustalarini komple degistirmis.oraya gittigimdede cok kalabalikti.randevuyuda 1 ay sonraya vermislerdi.geecen sene gittigimde 250tl fiyat vermislerdi.bu sefer ucret almicaklarini soylediler.hatta 2.3 yerinde pasta yapilacak boyasiz cektirme yapilacak yerler vardi onlarida yapariz demislerdi.ama ne yazikki gidemedim

o kısma göçük düzeltme olacağını sanamam kapalı bir yer ve sacdan daha kalın. bence hiç ellemeden öyle binin derim nazarlık olsun. Hatta alın bir maşpiyel takın oraya boyanmasından daha ucuza gelir.

@agacmalzeme orasi duzeltilip boyancak cektirme isi usttarafta zaten 2yıl oldu yetkili servise rütus yaptirdim oyle kaldi.virus engelledi bakalim bu saatten sonra satmayi dusunuyorum bu sekilde satarim belkide

@41HU367 asla Autoking'e vermeyin aracınızı benim arka bagaj kapağımda göçük vardı onu onarması için bıraktım daha kötü bir şekilde aldım. Daha sonra dışarıda güzel bir usta buldum sağolsun güzel bir şekilde onardı. Autoking pişmanlıktır. Eğer istanbulda ikamet ediyorsanız iyi bir göçük ustam var işinin ehli....

Geri
Üst Alt