GOLF 7.5 HİGHLİNE TEK J FARINI ÇİFT J ÇEVİRME

Raban7

Katılımcı Üye

İsim
-
Hayırlı forumlar öncelikle. Aracıma ilgili birşey sormak istiyorum golf 7.5 aracımın tek j farını çift j ye çevirmek istiyorum fakat kendi orjinal farımda yapmak istiyorum bunu. Farın açılarak led yerini doldurmak gibi vs işlemler oluyor mu bilgisi olan var mı acaba? Youtubede bir video var bu konu hakkında ama o arkadaşada ulaşamadım. 

Evet farı açarak içine led döşenebiliyor.Ama şahsen hiç böyle bir işe girmezdim.

içini açıp yapan var instagramda semihin atölyesi diye bir yer vardı. Ama şahsi fikrim orijinal fara böyle şeyler yapmamanız :) daha sonra su alır toz alır canınız sıkılır. seçim sizin

@agacmalzeme aynen gördüm şimdi düzgün işçilik le çok bir problem olmaz diye düşünüyorum ya gözüm yoruldu gerçekten tek J den

@mbonat nasıl olucak peki modülle falan aktif hale mi getirecek

@mbonat ama şöyle bişey var bide çalışmıycak led kısma neden led döşensin ki sadece orda dış kısmı var bence içi boştur. 

@Raban7 içinde ledler var bakınca gözüküyor yani altyapısı hazır ama arkadaşlarda bahsetmiş kontrol ünitesi takılması gerekiyor. Onunda fiyatları çok pahalı serviste tesisat felan çekmek gerekiyor sanırım.

@agacmalzeme doğrudur hocam. Bende işte ucuz yollu bu işi custom yapan işçiliği güvenilir yerler işin içinden çıkabilir mi diye araştırıyorum 

Geri
Üst Alt