Jump to content

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar, başlıktanta anlaşılacağı gibi bu konu altında en çok kullanılan VCDS yazılımları bulunmaktadır. Hepsini bir konu altında toplamak istedik. Dosyayı indirmek için linke tıkladıktan sonra açılan pencerede 10 saniye kadar geri sayımdan sonra indirmeye hazır olacaktır. 

Keyifli Forumlar Dilerim

VCDS 11.11

VCDS 12.12

VCDS 12.12.3

VCDS 15.7.0

VCDS_17.8.0

VCDS_17.8.1

VCDS_18.1.0

VCDS 18.2.0

VCDS 18.9.0

VCDS_19.6.0

VCDS_19.6.1

VCDS 19.6.2 Rar pass:
www.golftutkusu.com

VCDS 17.1.0

VCDS 20.4_v9.2 rar pass www.golftutkusu.com

1.jpg2.jpg

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gönderildi: (düzenlendi)

Bende de 15.7 yazılımı var gönderdim

tarihinde Kysr038 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık hocam çok faydalı bir paylaşım 👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel bilgi bankasi

Ellerinize sağlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok eski ama bende de 12.12 var. Olur ya birinde eski bir kablo vardır ama yazılım yoktur. Yazın bana gönderirim. 

Recep hocam süper paylaşım, çok teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Recep Gül  Hocam emeğinize sağlık, ihtiyacı olanlar adına teşekkür etmek isterim.

Kablo sürümlerini yükseltme konusunda da bilgisi olan yazarsa güzel olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Kysr038 @mustafacagri @Aliiii 

Sayın hocalarım elinizdeki sürüm dosyalarını Wetransfer, Google Drive veya dosyatc gibi bir yere yükleyip paylaşırsanız konuya eklenebilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vcds 17.1.0 sürümü 32 ve 64bit win için dosyaları upload a başladım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
4 saat önce, Aliiii yazdı:

Çok eski ama bende de 12.12 var. Olur ya birinde eski bir kablo vardır ama yazılım yoktur. Yazın bana gönderirim. 

Recep hocam süper paylaşım, çok teşekkürler. 

Hocam her türlü versiyon olur. Maksat kullanılan tüm sürümleri bir arada toplamak.  İlla en yeni versiyonlar olacak değil, paylaşırsanız sevinirim. Onuda konuya dahil ederiz. 

Birde ricam, lütfen "elimde var isteyen olursa paylaşırım" demenize gerek yok. Siz paylaşın ihtiyacı olan kullansın. 

İhtiyacı olan o anda size ulaşamayabilir. 

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bileşen koruma kaldırıyor mu bu vcds acaba

Odis yani vas ile kaldırılabilir. Vagcom ile mümkün değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, forjust1day yazdı:

Linki konuya ekleyebilirmisiniz ..

VCDS 17.1.0

Eklendi hocam, teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

189 rosstech vcds mevcut ama adaptasyon yapmak istediğimde izin vermiyor. sebebi ne olabilir? gaz kelebeği adaptasyonu ya da oksijen sensörü testi adaptasyonu, eksoz flapı adaptasyonu gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki elinde "VAG COM HWtype" olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, mustafacagri yazdı:

VCDS 18.2.0

@Recep Gül Size zahmet ekler misiniz ilk mesaja :) sayenizde şahane arşiv oldu,teşekkür ederim :)

Eklendi hocam, teşekkürler paylaşım için. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kablo  olarak ne önerirsiniz  pahalı olmayıp   programı sorun çıkarmayan ne var piyasada teşekkürler. 

Vag-Com 19.6.2 Hex V2+Sorunsuz Program+Kodlama listesi  350 tl  Ross tech orjinal  dendi  gerek varmı bunu almaya ..  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar kablo  olarak ne önerirsiniz  pahalı olmayıp   programı sorun çıkarmayan ne var piyasada teşekkürler. 

Vag-Com 19.6.2 Hex V2+Sorunsuz Program+Kodlama listesi  350 tl  Ross tech orjinal  dendi  gerek varmı bunu almaya ..  

Hocam@zulalyol ustad satiyor bilginiz olsun forumda epey bir arkadasimiz kendisinden temin etmiştir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emrekeles
      Herkese selamlar,
      Not:Bu post benim ilk yazacağım post oluyor. Golftutkusu'nu uzun süredir takip etmeme karşın herhangi bir paylaşımda bulunmamıştım. O yüzden açmış olduğum başlık yanlış yere veya yanlış formatta açılmış olabilir. Admin arkadaşlar beni mazur görsün.
      Geçenlerde muayeneye gireceğim diye bazı kodlamaları geri aldırtmıştım. Ancak arkadaş benden habersiz gündüz farına ek olarak arka stopları da aktif etmiş. Dahası iç ambiyans ışıkları da (kapı şerit ledleri,kapı kolu ledleri,göstergeler vs..) yanar vaziyette. Solda bulunan far ayarlama unitesinden konumu sıfıra veta auto çeksem de kesinlikle değişmiyor durum. Bu hafta sonu far grubunu değiştireceğim için bunu fırsat bilip kodlama ile geri aldıracağım. Gideceğim arkadaşta kablo mevcutmuş ancak kodlama bilgisi kısıtılı. Anlattığım bu durumu nasıl eski haline alırız dostlar, bilen yol gösteren olursa çok sevinirim. Gündüz farında sadece öndeki gündüz farları yansın istiyorum. Hepinize iyi günler.
    • Yazan: Gg1522
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler:  2013 model manuel dizel midlineplus paket 62000 de ek olarak golf 7.5 panjur difizör ve higlinelarda oğlanlardan j kayar sinyali far ve kayar sinyalli stop bulunmaktadır (05072869978)
      Boya ve değişen:  Sol arka çamurluk yarım boylı birde tampon değişmiştir bunların hepsi VW servisinde orjinall olarak yapılmıştır bunların harici hatasızdır 
      Fiyat: Guruba özel fiyat 143000
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: frknyldrm
      Herkese merhaba, ben Furkan.

İstanbul'da yaşıyorum, 26 yaşındayım ve kendimi bildim bileli otomobillere karşı aşırı ilgim var.   
      Golf maceramız 2004 Mk4 1.6 Pacific OV ile başladı, 1997 Mk3 1.6 Sport OV ve ardından 2009 Mk6 1.4 TSI Highline DSG ile devam ederken 2011 Passat B7 1.4 TSI DSG Comfortline ile iki yıllık bir reklam arasına girdik.
      Sonunda "Golf Tutkusu" ağır bastı ve maceraya bu sefer 2019 1.6 TDI Comfortline DSG ile devam etme kararı aldım. Bu otomobilin diğerlerinden farkı, kendi alın terim ile sahip olmam ve şahsıma ait olan ilk otomobil olmasıdır. 

Arabasını seven adama, arabası ne olursa olsun saygım var. 1.2 twingo'ya da bindim, passat'a da bindim. Varlığı da yokluğu da bilirim, kürke değil içindeki insana hürmet ederim.

Allah'tan, hepimiz için önce sağlık ve huzur, ardından istediğimiz arabalara sahip olmayı diliyorum.
      Bu başlık altında daha önce tadına baktığım Golf'leri tanıtıp güncel aracıma yaptıklarım/yapacaklarım ile devam etmeyi düşünüyorum, keyifli forumlar dilerim.

İlk olarak 2011 senesinde ehliyetimi almama aylar kala satın aldığımız 2004 Model Mk4 1.6 Pacific ile başlayalım. Rengi, jantları, stopları, koltukları ve 3 kollu direksiyonu ile en güzel kombinasyona sahip Golf 4 idi bence, temizi denk gelirse bugün olsa yine binerim. Maalesef bu otomobile ait pek fazla fotoğraf yok, kusuruma bakmayın tadımlık paylaşıyorum. Yine maalesef diyeceğim, çünkü bununla beraberliğimiz ev alma sebebiyle kısa sürdü. Bir sonraki aracımızın Golf Mk3 olacağını bilmiyorum tabi o günlerde.

Peyderpey diğer otomobilleri de paylaşacağım, bu 1.bölüm sonu olsun.
    • Yazan: Kemal007
      İyi akşamlar forumdaşlarım. Bugün golf 7 1.6 tdi 90 bg aracımı epey bi zorladım rampa yukarı. Yaklaşık bi 40 km kadar çıkmışımdır gaz kesmeden. Bir süre sonra hararete baktığımda ilk defa hararet çizgisinin 90ın bi tık yaklaşık tahminimce 100-105 civarına geldiğini gördüm. Sonra gazı kestim hararet normale döndü. Ancak yağ sıcaklığı hemen hemen 120nin altına yol boyunca pek düşmedi. Bu bi sorun mudur? Yağın eksik olabileceği aklıma geldi ama araç her hangi bir uyarı vermediğinden sorun etmeyip sizlere danışmak istedim. Şimdiden cevaplar için teşekkür ediyorum. Saygılar
  • Yeni Oluştur...