Nerede ne yenir? :)

@HONEY Ya reis bu konu başlığını görünce dedim honey’den başkası açamaz.  :D  Tam yerinde bir başlık olmuş  (y)

K.Çekemce/Cennet Mah./Sürmene Döner

Mecidiyeköy/ Hisar Döner

Bakırköy/Morgül Büfe (Döner)

Kavacık/Bayramoğlu Döner

Etiler/Kolcuoğlu (Alkolik)

Mecidiyeköy/Fikret Adana Ocakbaşı (Alkolik)

Zeytinburnu/Bizim Dünyamız (Meyhane)

Yedikule/Safa Meyhanesi

@Savatage ikinci bahar hala duruyor mu? Köşe başında küçük bir dükkan olduğu zamanları bilirim.

[mention=11839]HONEY[/mention] Ya reis bu konu başlığını görünce dedim honey’den başkası açamaz. [emoji3] Tam yerinde bir başlık olmuş 

K.Çekemce/Cennet Mah./Sürmene Döner
Mecidiyeköy/ Hisar Döner
Bakırköy/Morgül Büfe (Döner)
Kavacık/Bayramoğlu Döner
Etiler/Kolcuoğlu (Alkolik)
Mecidiyeköy/Fikret Adana Ocakbaşı (Alkolik)
Zeytinburnu/Bizim Dünyamız (Meyhane)
Yedikule/Safa Meyhanesi

Ustadim döner lezzetimiz ayni kavacik bayramoglu favorim

Bu listeye Şenol kolcuğlu Maltepe yi de ekliyelim

@Savatage ikinci bahar hala duruyor mu? Köşe başında küçük bir dükkan olduğu zamanları bilirim.
Evet ocak ayında gittiğimde duruyordu köşedeki mekan....fakat yer değisikliği oldu diye duydum yakın zamanda 

Çorumda Highline İskender!!!

Screenshot_20200410-204735.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Negatiwe beyrana benzettim fakat canan Karatay dan yola çıkarak farkli daha once gormedigim kelle paça sanırım...

Hayat şu anda evde bi şekilde eve sığıyoruz sigmaya calsiyoruz evde ne yapabiliriz değişik güzel ekmeyimizi yogurdumuzu yaptık menüyü zenginleştirmek gerekiyor aslında :)

@Negatiwe beyrana benzettim fakat canan Karatay dan yola çıkarak farkli daha once gormedigim kelle paça sanırım...

Hayat şu anda evde bi şekilde eve sığıyoruz sigmaya calsiyoruz evde ne yapabiliriz değişik güzel ekmeyimizi yogurdumuzu yaptık menüyü zenginleştirmek gerekiyor aslında :)
Hocam beyranda olsa kelle paça da olsa mekanlar kapalı özlüyoruz.

@SCC Hocam maşallah. Bende samsunluyum, yazınızı okurken samsunu karış karış gezdim ve tadlarını hissettim :)  

Kesinlikle katılıyorum samsuna yolu düşün olursa bu adamı dinlesin :D  

Ekstra olarak yolunuz eğer Çarşambadan geçerse merkezdeki fırınlardan birinde haşhaşlı almanızı tavisye ederim   (y)

@HONEY o zaman @Recep Gül ile spile çıkıyoruz.  Orada çoban tanıdığım var kuzuyu seçiyorsun kesiyor çeviriyor bizi arıyor bizde gidip yiyoruz 👍🏻😂

[mention=11839]HONEY[/mention] o zaman [mention=6677]Recep Gül[/mention] ile spile çıkıyoruz.  Orada çoban tanıdığım var kuzuyu seçiyorsun kesiyor çeviriyor bizi arıyor bizde gidip yiyoruz [emoji1303][emoji23]
Tarih belirleyelim hemen
Spil e cikmadim ama hemen dibinde spil villalarinda arkadasimin evinde mangal yapmistik

Anilarim depreşti

8bb5f24ef4aef9b943df360192ee1c3c.jpg

[mention=8721]SCC[/mention] Hocam maşallah. Bende samsunluyum, yazınızı okurken samsunu karış karış gezdim ve tadlarını hissettim [emoji4] 
Kesinlikle katılıyorum samsuna yolu düşün olursa bu adamı dinlesin [emoji3] 
Ekstra olarak yolunuz eğer Çarşambadan geçerse merkezdeki fırınlardan birinde haşhaşlı almanızı tavisye ederim  

Hocam,

Yıllar önce motosiklet ile Karadeniz turuna cikmistik grupta Samsunlu bir arkadasimiz vardı bir gece Samsunda kaldik ailesi pideciydi

Dukkanlarinda her çeşit pideyi yemiştim havasimıdır suyumudur hepsi çok lezzetliydi

Gorsel olarakda açık pideleri şaheserdi kurumamis yanmamis tam kivaminda canli canli pidelerdi

Canim cekti

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt