Golf 7,5 Spoiler

@erkanwrc @furkanmk7 hocam bende zamanında o lanet spoiler taktırdım siyah slikonla. Bagaja aldığım küçük darbeyi serviste boyatıcağım için serviste orayı da söktürdüm doğuş oto da. Boyası kalkarsa orayı da boyayın dedim. Sonuç olarak boyasını kaldırmış boyayla birlikte orayı da boyattım 😊

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Raban7 @erkanwrc geçmiş olsum hocam öncelikle kaderimiz aynıymış demek bagaj konusunda :)  servis benim bagaj komple boyayacak lakin bir video izledim falçata ile silikonu kaldırıp yumuşak bir parça ile döne döne hani bu pasta cila yaparken kullanılan makine varya onun küçüğü ile temizledi yaptırdığım yer gel hallederiz dedi bakalım ne olcak 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@furkanmk7 hocam bende çok gezdim kimse o topun altına girmiyo. Ben boşyere gezdim. Gel hallederiz diyorlar gelince garanti veremem boyası kalkabilir ben yapamam diyo. Bence serviste hallettirin bu işi. 

@Raban7 haydaa valla kötü oldu hocam şimdi bu umarım yapar adamı bugün zarfladım bakalım ne olcak tırsmıyor değilim son yazdığından sonra :D  

image.png

@furkanmk7 hocam şahsi fikrim hiç uğraşmayın o adamla falan, zaten boyanıcakmış bagaj, direk üstünü de boyatırsınız boyası kalkarsa. Bırakın servis söksün belkide boya kalkmaz 😂

Geri
Üst Alt