Golf 7,5 Spoiler

Bunu alacağınıza daha iyileri vardır beyaz garaj sem tuning İstanbul garaj birde b.çekmece de bir tuningci var. Dediğim gibi bugün gördüğüm beyaz garajda ki orjinale çok yakın İstanbul da yaşıyorsanız gidin yakınsanız yerleri istoç oto ticaret merkezinde 
Yok malesef uşak ilinde ikamet ediyorum :(

Ben şansa buldum sarı siteden. Bende çok araştırdım tek satılmıyordu. 1 sene önce almış ürün gelene kadar Çin’den aracı satmış elinde kalmış 
Ürünün oem kodu mevcut mu elimizde, paylaşabilir misiniz? @Negatiwe

Midlineplus yan cam kanatlarından bahsediyorum 

@pretoria @mustafacagri@Aliiii @GkM_2015

montaj için istoç beyaz garaja gittim. Muhabbet sıradında kendi golf araçlarına uyguladıkları 4 parça spoileri görüncü şaşırdım çünkü daha önce gördüğüm spoilerlerden farkı hiç açıklık ve yükseklik olmaması. Bu yeni ürünler taiwan üretimi olup boya montaj dahil 700 TL dedi Çin istersen 300 

görselini bırakıyorum 

Ekli dosyayı görüntüle 28201
🙂 çinliler zımparayı bulamamış galiba daha. Resimden gördüğüm kadarıyla yorum yapıyorum tabi.

Olay bu bence:

20200221_144838.jpg

@Alpyaman radyus ne acaba diye nette gezindim sayenizde biraz🙂. "yarıçap" demekmiş. Yarıçapın "r" ile gösterilmesinin asıl nedeniymiş.

Ön kol kemiğinin de adıymış aynı zamanda. Forum çok yararlı, her konuda. Teşekkürler.

images (1).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Düzgün birşey olsun diyorsan bahsettiğim 4 parça spoileri al derim imkanın var ise 

yoksa bunu iade edip içi dolu 4 parçalı al 
Yarın gidip iade ediyim ben bunu

arkadaşlar selam yeni konu açmak istemedim tavanı piano black kaplatıcam da oettinger spoiler var mecbur sökülcek siyah bir slikonla yapıştırdı adam hafif kenardan taşmış tırnakla yoklayınca sert bir malzeme boyaya zarar verir mi sökülürken. 

image.png

arkadaşlar selam yeni konu açmak istemedim tavanı piano black kaplatıcam da oettinger spoiler var mecbur sökülcek siyah bir slikonla yapıştırdı adam hafif kenardan taşmış tırnakla yoklayınca sert bir malzeme boyaya zarar verir mi sökülürken. 

/monthly_2020_09/image.png.957641ed2eb380979910ab7c8134e9bc.png
Aynı dert bende de var hocam , maalesef bu piyasadaki kasap cahil insanlar bitmeyip tükenmeyecek insan derki kardeşim bu çıkmaz eminmisin yapalım mı veya çift taraflı bantla yapalım altına film çektir öyle yapalım , hiç ellemesen daha iyi hele ki assılıp çıkarayım deme boyayıda alır internette videolar mevcut misina ile araya girip kesip spoiler çıkıyor fakat alttaki siyah silikon kalıyor en son uzun uğraşlar sonucu fazlalığı jiletle alıp kalanıda autoglym intensive tar remover ile çıkaran birini gördüm geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı dert bende de var hocam , maalesef bu piyasadaki kasap cahil insanlar bitmeyip tükenmeyecek insan derki kardeşim bu çıkmaz eminmisin yapalım mı veya çift taraflı bantla yapalım altına film çektir öyle yapalım , hiç ellemesen daha iyi hele ki assılıp çıkarayım deme boyayıda alır internette videolar mevcut misina ile araya girip kesip spoiler çıkıyor fakat alttaki siyah silikon kalıyor en son uzun uğraşlar sonucu fazlalığı jiletle alıp kalanıda autoglym intensive tar remover ile çıkaran birini gördüm geçmiş olsun

haydaaa hocam valla moralim bozuldu şimdi yaptıdığım yere sorayım bari :(  hür otoda yaptırdım ben bayrampaşada bilen bilir belki, gittiğimde aero marşpiyel takıyordu eskisini sökerken söyleniyordu böyle slikon mu sıkılır falan bak uğraşıyoruz diye kendi umarım başkasına sövüp aynı slikonu sıkmamıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

haydaaa hocam valla moralim bozuldu şimdi yaptıdığım yere sorayım bari [emoji20] hür otoda yaptırdım ben bayrampaşada bilen bilir belki, gittiğimde aero marşpiyel takıyordu eskisini sökerken söyleniyordu böyle slikon mu sıkılır falan bak uğraşıyoruz diye kendi umarım başkasına sövüp aynı slikonu sıkmamıştır.
Bir çözümü varsa bende merak ediyorum

Geri
Üst Alt