Jump to content

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ,

2020 Tiguan Comfortline 1.5 TSI DSG 

220.000₺ alınması mantıklı mı ?

Fiyatı, 2.el durumu ve araç ile ilgili fikirleriniz benim için önemli arkadaşlar.

Tşk...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

[mention=4420]Optimus[/mention] 220 bine kim satiyor sifirini?
Bayiden geçen hafta salı günü aynı fiyatı almıştım bende. Beyaz 1.5Tsı DSG Comfortline modeli. Led far,ışık ve sürüş konfor paket,katlanır ayna ve car play dahildi fiyata. Mart 20 teslimi demişti araç için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Optimus q2 214 bin lira olduguna göre, benim tercihim 220 bine tiguan olurdu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, bunyamin81 yazdı:
16 saat önce, krym yazdı:
[mention=4420]Optimus[/mention] 220 bine kim satiyor sifirini?

Bayiden geçen hafta salı günü aynı fiyatı almıştım bende. Beyaz 1.5Tsı DSG Comfortline modeli. Led far,ışık ve sürüş konfor paket,katlanır ayna ve car play dahildi fiyata. Mart 20 teslimi demişti araç için.

Cam tavan var mıydı hocam?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyat mantıklıymış, böyle bir şey varsa + cam tavan varsa biz de alalım :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak Ben cevap vereyim. Cam tavan yok hocam. Cam tavan eklenince bir üst vergi dilimine giriyor. Led far ve katlanır ayna var. Cam tavan da olsa tiguan güzel seçenek olacaktı benim için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Optimus tiguan da highline den şaşmamak lazım, cam tavanlı highline varsa onu tercih etmeniz daha uygun olur gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, chemdemir yazdı:

@AhmetCakmak Ben cevap vereyim. Cam tavan yok hocam. Cam tavan eklenince bir üst vergi dilimine giriyor. Led far ve katlanır ayna var. Cam tavan da olsa tiguan güzel seçenek olacaktı benim için.

Acaba cam tavansız 2020 dizel otomatik xcellence Ateca mı alsam diye düşünüyorum :) 215’e alınır sahibinden’de. 2020 versiyonlarında Seat’ın yeni nesil multimedyası vs var. Şuan bana göre  en makul Ateca.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Serkanasn yazdı:

@Optimus tiguan da highline den şaşmamak lazım, cam tavanlı highline varsa onu tercih etmeniz daha uygun olur gibi.

Haklısın hocam güzel olur bence de ama fiyat çıtanın çok üstüne çıkıyor.300.000 ₺ bandında alternatifler de değişir.😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

220ye comfortline  +30 verip hayalet ekran discover pro acc ve lane asisst + geri kamera. gelsin uçak kokpiti gitsin otonom sürüş hey maşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu fiyat bandinda superb iyi bir secenek hakikaten ama suv istenirse ateca bayagi guzel bir arac

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim birader Seat Ateca xcellence teslim aldı,214 bin tl

arabada anahtarsız çalıştırma,geri görüş kamerası,çarpışma önleyici radar,cam tavan,iç tavan siyah,çekiş kontrol,hayalet ekran falan herşey var bir tek ön tarafa park sensörü eklememişler.

Tabi şimdi sipariş almıyolar,fabrika durmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Nature and cars yazdı:

Comfort cam tavanlı aldım, 2019 sıfır, 240₺ diğer arabalara göre iyi fiyat.

Hayırlı olsun Hocam iyi günler de kullan inşallah.Bayiden mi ? Galeri mi ? İyi fiyat gerçekten. Bende kapora vermişdim cam tavansiz fiyat 245 olunca vaz geçtim 2020 model.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Optimus Sağol hocam teşekkür ederim.. Galeriden aldım,bayilerde araba yoktu ve Nisan’da gelecek gelmeyecek belirsizdi,şimdi zaten bir çok ülke  ve ülkemiz virüsle savaşıyor,Allah yardımcımız olsun.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...