Golf 7,5 J Far Osram Night Breaker Laser 4500k

Simdiden hayirli olsun

Led takacaksaniz 360 derece ledden baskasi performan vermiyor

Butceniz varsa baslikdaki osram xenarc 4500 Kelvin xenon cok guzel performans alabilirsiniz

Photon 10.000 lumenlik led de kullandim cok kötüydü

Tercihim xenon oldu 4300 k philips ( cakmasi cok osram alin guvenilir saticidan )
Bütçe dediğiniz için soruyorum. Aradaki farklar veya fiyatları tahmini nedir? Bir de Sponsor’dan aldığımız farları Xenon’a çevirmek için balastı mı değiştirmem gerekiyor?

Bütçe dediğiniz için soruyorum. Aradaki farklar veya fiyatları tahmini nedir? Bir de Sponsor’dan aldığımız farları Xenon’a çevirmek için balastı mı değiştirmem gerekiyor?
Arada epey fiyat farki var

Led 360 alirsaniz baska aparata ihtiyac olmadan direk 500-600 tl cozulur

Basliktaki osram laser ampul 1.000 tl vardir +2 adet balast 300 tl olsa + 2 adet ds2 soket cevirici +100 tl toplam tahmini 1500 tl tutar

Xenon da belirgin fark olur ama muayneden gecmez muayne zamani gecici ucuz bir led yada halojen ampul takip gecebilirsiniz

Basliktaki osram laser ampul 1.000 tl vardir +2 adet balast 300 tl olsa + 2 adet ds2 soket cevirici +100 tl toplam tahmini 1500 tl tutar

Xenon da belirgin fark olur ama muayneden gecmez muayne zamani gecici ucuz bir led yada halojen ampul takip gecebilirsiniz
Çok Teşekkürler Bülent abi. Başka bir konuda sanırım Malatya’lı bir arkadaş takmıştı sanırım. Öyle hatırlıyorum ama konuyu bulamadım :)  Onunki Led360’dı sanırım dimi? Siz hatırlarsınız belki. Kusura bakmayın çok özür dilerim çok yordum 

Bülent hocam ben yanlış mı okuyorum yoksa çift j taktıktan sonra +1500 lira da ampüller için mi vermemiz gerekiyor  :O  Bu durumda çift j 2400+ampüller 1500 = 3900tl  :Z

Bülent hocam ben yanlış mı okuyorum yoksa çift j taktıktan sonra +1500 lira da ampüller için mi vermemiz gerekiyor 
 Bu durumda çift j 2400+ampüller 1500 = 3900tl 
Maalesef öyle:(

Osramin bu ampulu cok pahalı

Osram ya da philipsin daha ekonomik serisi xenon ampul ile maaliyet asagi cekilebilir

Maalesef öyle:(

Osramin bu ampulu cok pahalı

Osram ya da philipsin daha ekonomik serisi xenon ampul ile maaliyet asagi cekilebilir
Bugün yarın j far almayı düşünüyordum, bir tanıdığım maksimum 300 liraya ampül işini halledersin dedi diye kafam rahattı, şu anda tüm planlarım değişti. sizce minimum rakam ne olur Bülent hocam 

Bugün yarın j far almayı düşünüyordum, bir tanıdığım maksimum 300 liraya ampül işini halledersin dedi diye kafam rahattı, şu anda tüm planlarım değişti. sizce minimum rakam ne olur Bülent hocam 
Amaç işi halletmek ise 100 tl de led var

Beklentini karsilar mi bilemiyorum

Ne kadar ekmek o kadar köfte olayi

İyi bir aydinlatma performansi icin epey bir para çıkması gerekiyor

Benim phlilis xenonlar patlayinca bu osrami alirim diyordum ama kurdan dolayi fiyat uçtu o zamanlar ampul 650 tl civariydi simdi 1000 tl beni de asiyor

@HONEY 

Aynen ayni yol

Ayni karanlik seviseyinde test ettim

Led olacaksa illa 360 derece led

Xenon da osram 4500k laser en iyisi
Yurtdışındaki teslerde Philips D2S XENON X treme Vision gen2 +150 ampulun ışık gücü olarak osramdan daha iyi olduğunu söylüyorlar. Ancak ömür konusunda osramın daha iyi olduğunu. fiyat olarak hemen hemen aynı olsada Philipsin bu ampulü Türkiyede bulmak neredeyse imkansız. Osram daha yaygın ülkemizde her yerde var.

Geri
Üst Alt