Golf 7,5 J Far Osram Night Breaker Laser 4500k

Bu ürünün fiyatı epey yüksek ancak bana kalırsa bi xenon farlı Higline Golf 7 lerden bile daha iyi andınlatması var, Geçen hafta akşam şehir dışı seyahatim oldu replika çift J Farla böyle iyi bir aydınlatma görmemiştim.

9BF387AD-A7A9-4E78-9DC5-58C5FFB93ED7.jpeg

@Hsyn07  @ali_burkay 

Selamlar bende j farları ve osram ampulleri aldım ancak balast ve kablo olarak ne aldiginizi paylaşabilir misiniz ? Piyasada bir sürü canbus diye ds2 balast var ancak kaliteli ve uzun ömürlü bir şey arıyorum. Sizlerin kullandığı marka model nedir? Çok teşekkürler

Bu ürünü orjinal uled farlarımızda kullanabbiliyormuyuz acaba 

Arkadaşlar iyi geceler,

Bu başlığı tekrar hortlatıyorum ama yarın hayırlısıyla sonunda @SEMTuning’den J Krom Far işini hallediyorum. Özellikle her ne kadar yanlış hatırlamıyorsam bi xenon olsa da @HONEYhocam senin ve diğer bu fardan takıp ampül alan arkadaşların yorumlarını çok önemsiyorum. Çünkü hiç anladığım şeyler değil gerçekten :)  Ampül, Balast, Kablo ne almalıyım. Golf 7, Midlineplus 1.6 TDI :)  Yani üzerinde uzunlar gömülü geliyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen? @SEMTuning

Arkadaşlar iyi geceler,
Bu başlığı tekrar hortlatıyorum ama yarın hayırlısıyla sonunda [mention=19036]SEMTuning[/mention]’den J Krom Far işini hallediyorum. Özellikle her ne kadar yanlış hatırlamıyorsam bi xenon olsa da [mention=11839]HONEY[/mention]hocam senin ve diğer bu fardan takıp ampül alan arkadaşların yorumlarını çok önemsiyorum. Çünkü hiç anladığım şeyler değil gerçekten [emoji4] Ampül, Balast, Kablo ne almalıyım. Golf 7, Midlineplus 1.6 TDI [emoji4] Yani üzerinde uzunlar gömülü geliyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen? [mention=19036]SEMTuning[/mention]
Simdiden hayirli olsun

Led takacaksaniz 360 derece ledden baskasi performan vermiyor

Butceniz varsa baslikdaki osram xenarc 4500 Kelvin xenon cok guzel performans alabilirsiniz

Photon 10.000 lumenlik led de kullandim cok kötüydü

Tercihim xenon oldu 4300 k philips ( cakmasi cok osram alin guvenilir saticidan )

@HONEY philips photonun içinden geçmiş resmen photonda far çizgisi bile belli olmuyodu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt