Golf 7 Predictive ACC Retrofit

[mention=2615]Vanery[/mention] Tabela okuması için mi şart peki? Yani tabela okumasını istemesem, sadece navigasyondan bilgi çekerek kullanmak istesem yapılabilir mi?
Teşekkür ederim bu arada hızlı cevabınız için.
Maalesef olmuyor. İlker’in de dediği gibi Pacc sistemini active etmek için bazı gereksinimler var Pacc Active etmeye çalıştığında arabada lane assist kamera arıyor eğer yoksa hataya düşüyor. Kodlayan ile ilgili değil sistemin gereksinimleri ile ilgili

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@dnzbdr Valery üstadım, pACC için tüm kodlamaları yaptık lakin resimdeki bir hata alıyorum.  Tüm parça ve modül kodlaması doğru.  Hata ile ilgili bir yorumunuz varmı ?

20210106_183922.jpg

[mention=3648]dnzbdr[/mention] Valery üstadım, pACC için tüm kodlamaları yaptık lakin resimdeki bir hata alıyorum.  Tüm parça ve modül kodlaması doğru.  Hata ile ilgili bir yorumunuz varmı ?
/monthly_2021_01/20210106_183922.thumb.jpg.c9dc0284c6192d5038b40873fe15bc42.jpg
Sistemde hangi modüller var navigasyon olarak hangi cihaz var kodlamaları nedir bilmediğim için bir şey söylemek zor. Buna benzer bir hata alan bir araba vardı navigasyon değişti düzeldi. Yani bu şekilde net bir şey söylemek zor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu sistem disco pro mib2 ile calisiyor mu acaba?

Geri
Üst Alt