Tiguan içerir..

@frknyldrm Hocam çarpıçı bir eleştiri yapicam golf hayranıyım başka arabaya binmem diyorum fakat golf 8 e verilecek paraya yeni tiguan r line almayı tercih ederim hem tasarım hem asalet şimdi suv araçla hb araç (full paket donanım) karsilastirilmaz diyen olucak fakat fiyat marjından bakarsanız hb fiyatına r line suv daha iyi olucaktir :)
Tüm opsiyonları eklenmiş bir Golf'e para vermektense, "daha fazla verip" (görsel olarak) Tiguan r-line alınır denilebilir. Tercihtir. 

Ancak fiyat bazında Golf'e yakın olan SUV T-roc'tur. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@frknyldrm @ogzogz Değerli hocamın dediğini kastetmiştim Ful opsiyonlu golfe para vermektense "Bi tık daha kendimi zora sokarak" Tiguan almayı tercih ederim (Kesinlikle altını çiziyorum tasarım faktöründen dolayı tip olarak tercihim tiguana kayıyor) Yanlış telaffuzumu mazur görün   :)

Yeni tasarım dokunmatikler vs. bir çok özelliğine değinilmiş. Hız, fren,viraj..

yeni tiguan hakikaten iyi.hepimize nasip olur inşallah

...

@frknyldrm Bugün giderseniz 460' a hayırlı olsun derler.(Standart RLine opak renk)

@ogzogz Cam tavanı ses yapıyor diye çok eleştirmiş ama bu test aracına özel bir şey mi bilemeyiz.

@ogzogz Cam tavanı ses yapıyor diye çok eleştirmiş ama bu test aracına özel bir şey mi bilemeyiz.
Hemen hemen bir çok markanın cam tavanı bakımsız ise ses yapar. Test aracı da malum test ede ede belki bakım ihtiyacı duyuyor olabilir.

Geri
Üst Alt