ANKET- Vazgeçemediğiniz Opsiyonlar

Sizin için vazgeçilmez 5 opsiyon hangileridir?

• Kullanılan toplam oy
    109
1 den fazla opsiyon seçemiyoruz

Anket tek seçenek halinde şuan.
Benim oyum cam tavandan yana oldu.Cam tavan, U Led, ve 17-18 Jant imkanlar dahilinde olmazsa olmazlarım.
2 opsiyon var ki şimdi olsa kesinlikle eklerdim. Geri park kamerası ve ergo koltuk. Her iki donanımda ödediğiniz bedeli kesinlikle hak ediyor bende. 

daha önce düzenleyebiliyorduk kendi açtığımız konuları ama yapamadım şimdi,

yönetici arkadaşlarımızdan rica edelim seçenekleri 5 yapsınlar hocam...

@yusuf @silvershadow

u led

sunroff

geri görüş kamera

seroon jant:)

katlanır ayna

1.aracın boş veya dolu olmasını bir kenara bırakarak söylüyorum kesinlikle cevabım "cam tavan"  nedeni araca bindiğinizde verdiği inanılmaz bir ferahlık ve rahatlama duygusu cam tavansız araca bindiğimde gerçekten çok basık ve daraltıcı bir durumla karşılaşıyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

2.olarak Bi-Xenon far ve LED gündüz sürüş farı bütçem yetseydi bunları kesinlikle ekletirdim darısı diğer aracıma artık:)

3.olarak ergoaktif koltuk daha henüz aracım gelmediği için deneme fırsatım olmadı ancak yorumlar olsun görüntüsü olsun fiyatı olsun kesinlikle alınması gereken bir opsiyon. 

@fcsrn Panoramik cam tavanıda isteriz hocam. :)  

Cam tavan

Led'li Bi-xenon (U led)

Ergo Active koltuk

Keyless Anahtarsız giriş ve çalıştırma

Çarpışma Hazırlığı ve Arka Yan Hava Yastıkları

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.aracın boş veya dolu olmasını bir kenara bırakarak söylüyorum kesinlikle cevabım "cam tavan"  nedeni araca bindiğinizde verdiği inanılmaz bir ferahlık ve rahatlama duygusu cam tavansız araca bindiğimde gerçekten çok basık ve daraltıcı bir durumla karşılaşıyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

2.olarak Bi-Xenon far ve LED gündüz sürüş farı bütçem yetseydi bunları kesinlikle ekletirdim darısı diğer aracıma artık:)

3.olarak ergoaktif koltuk daha henüz aracım gelmediği için deneme fırsatım olmadı ancak yorumlar olsun görüntüsü olsun fiyatı olsun kesinlikle alınması gereken bir opsiyon. 
hocam diğerine göre ergo aktiv

bir tık rahatsız edici sert oluyor

Orhan Hoca dedi:
güzel olmuş. eline sağlık.

müsadenizle bunu 5 yaptım ve oyu değiştirebilme özelliğini açtım. daha gerçekçi olur sonuçlar.
Keşke Opsiyon olarak Renk de eklenseymiş :)  

Ön-Arka Park Sensörü

Hız sabitleyici

Bi-Xenon Basic.

Sıfır midline bile alacak olsam kesin bunları ekletirdim, gerisi bütçeye göre değişkenlik gösterebilir.

Ön-Arka Park Sensörü

Hız sabitleyici

Bi-Xenon Basic.

Sıfır midline bile alacak olsam kesin bunları ekletirdim, gerisi bütçeye göre değişkenlik gösterebilir.
Midline a opsiyon eklemek hiç hoş birşey değil hocam ;) kimseye tavsiye etmem.

Midline a opsiyon eklemek hiç hoş birşey değil hocam ;) kimseye tavsiye etmem.
Birazda bu opsiyonların önemini belirtmek için söyledim hocam, Midline'ın ekran çevresi metal kaplamaları bence piano black'ten daha başarılı, 15" jantıda çok güzel ayrıca bu extradan konfor ve ekonomi demek, dediğiniz gibi sürüş konfor paketi olmadığı için hız sabitleme ve park sensörünü ayrı ayrı almak mantıklı olmuyor.

cam tavana verilen oylar nereye gitti? aaaaa

Geri
Üst Alt