GOLF Maceram - Carstomized

@frknyldrm gönlünüzden ne geçiyorsa bir anda değil de yavaş yavaş yaparsınız umarım. Yoksa yapacak birşey kalmaz. :)  

@frknyldrm gönlünüzden ne geçiyorsa bir anda değil de yavaş yavaş yaparsınız umarım. Yoksa yapacak birşey kalmaz. :)  
Adım adım daha keyifli oluyor hocam, ben de kesinlikle öyle düşünüyorum ve zaman zaman forumda da dile getiriyorum bunu.

Sosyal medyada "arabacı" olarak lanse edilen insanların sık sık araba değiştirdiklerine şahit oluyoruz; takipçi beklemez, her şeyi takır takır yapman lazım; e öyle olunca da her şey oldubittiye geliyor. Sürekli yeni bir araç/proje arayışında oluyorlar.

@frknyldrm "sosyal medyacı"lar hayal ürünüdür, gerçekle bağdaştırmayınız :)  

Sizin yaptığınız tam anlamıyla birşey beklemeden yapılan iştir. O nedenle kıymetlidir.

Biz bu işin parasında değiliz eşimiz dostumuz sağolsun gibi laflara itibar etmeyiniz

Navigasyona gerek yok herkes yolunda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=4612]Savatage[/mention] Hepsini severek kullandım ama "içlerinden sadece birini seç, müzelik kondisyonda bir tanesini kapına getireceğiz." deseler direkt Mk4 derdim.

Yalnız ufak (!) bir detay var, mk4 istemişken R32 isterdim tabi. [emoji4]  Hastasıyız...
/monthly_2020_01/8611277628_7bee44f04b_o.thumb.jpg.5af809e37c2e4d1ea8710ad462377c27.jpg
Dayanamadım, gece gece kulaklarımızın pasını silelim...

aynen hocam bende mk 4 hastasiyim suan bunu kullaniyorum bazen arizalar sıkıntılar çıkartıyor ama vazgeçemiyorum bu otomobilden [emoji4][emoji4]
8f89785f760196b1d29b21ca1e526f83.jpg

Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin hocam. 
tesekkurler hocam valla son bir ayda agir bakim triger seti devirdaim pompasi dahil bujuler buji kablolar hava akismetresi lambda sensoru telerlek poryalari en sonda bu gun arac hiz sensoru ve sanziman devir sensoru dahil 20 ye yakin parca degisim iskemi yapildi arabaya arabayi alali 3 yil oldu aklimdaydi zaten A dan Z ye bir elden gecirtmek sanirim bundan sonra daha sorun cikartacak bisey kalmamistur agiz tadiyla kullaniriz insallah [emoji4][emoji4]

@frknyldrm hocam direksiyon tuş takımını illa degistirmeye gerek var mı, mevcut düz hız sabitleme icin olan tus takımı da aynı isi yapar degil mi, konu sadece estetik?

Valla keşke 1/0 çalışsaydı :) Bizde de bir Rline direksiyon var, ACC'li olduğu için tuş takımı takamıyoruz. CNL tuş takımı gerekiyor.
Ali hocam seni tanıdığım kadarıyla hazır direksiyon ACC'li iken ACC yaparsın. Hiç yakışıyor mu ACC'li tuşu sökmek? :D

Herkese merhaba,

@CemK abinin tavsiyesi üzerine Şerit Takip Sisteminin (Lane Assist) kalibrasyonunu yetkili servise yaptırdım.

Aşağıdaki gibi bir sistem ile yapılıyor. 

Ekli dosyayı görüntüle 41562

Kalibrasyon için 250 TL ödeme yaptım, şerit takip yapmayı düşünenlere kalibrasyonu yetkili serviste yaptırmalarını tavsiye ederim. Bu fiyat bence gayet uygun.

ACC uygulaması da yaptıysanız kalibrasyona gitmeden önce @CemK abiye danışmanızı tavsiye ederim. Tavsiyeleri olabilir.

Kodlamalar konusunda @CemK abiye ve @seferhasdemir hocama çok teşekkür ederim.
Dün akşam Uzun Far Asistanı (Light Assist) ve Trafik İşareti Tanıma (Traffic Sign Recognition)  sistemlerini de Sefer hocam uzaktan bağlanarak aktifleştirdi. 

Bundan sonra Trafik Sıkışıklığı Asistanı (Traffic Jam Assist)'e bir bakacağız, şu an şerit takip 65 km/h üzeri hızlarda devreye giriyor, jam assist ile bunu 0 km/h hıza indirmiş olacağız.

Montajını yaptığımız kamera ve radar ile başka asistanları da kullanma imkanımız var mı bilmiyorum, tavsiye ve bilgilendirmelere açığız.  :)

Ön cama da film yaptırmayı düşünüyorum bu arada.

Film fiyatları uçmuş durumda, PP60 yaptırmayı düşünüyorum ama bakalım. 

Şöyle bir görüntüsü var ve değerleri aşağıdaki gibi...

117755832_1450634291802305_5207021357451770515_n.jpg

PP+60.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

@frknyldrm Hayırlı olsun emeklerinize sağlık.

Ön cama da film yaptırmayı düşünüyorum bu arada.

Film fiyatları uçmuş durumda, PP60 yaptırmayı düşünüyorum ama bakalım. 
Bence yaptırmayın. Çükü Daha önce yapılmış bir araç kullandım uzun yolda güneş battıktan hemen sonra görüşü çok olumsuz etkiliyor. Nefret ettim o aracı neden kullandım ve neden benden başka Şoför yok diye.

Geri
Üst Alt