Jump to content

Alpyaman

R line dönüşüm

Recommended Posts

@Alpyaman aslında onlar çizgi değil airbag yastığının patlayınca fırlayacağı noktalar bu sebeple diğer kısımlara göre daha nazik bırakılıyor ondan dolayı kapağı airbaga geçirirken kastırınca bu nazik kısımlar biraz esniyor ve iz kalıyor, ben birkaç kişinin direksiyonunda görmüştüm bunca uğraş üzerine canınızı sıkacak bir durum olmasın diye belirtmek istedim, nihayetinde amiyane tabirle çuvalla para vereceksiniz en iyisini kullanmanız hakkınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gönderildi: (düzenlendi)

@Serkanasn önerilerin ve uyarıların için teşekkürler.

direksiyon simidi için servis 7000 TL kapak için 1.000 TL fiyat verdi. İşçilik yapmıyorlar dışarıda yaparsınız diyor. Ayrıca airbag yok fiyatın içinde 

tarihinde Alpyaman tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Alpyaman yazdı:

@Serkanasn önerilerin ve uyarıların için teşekkürler.

direksiyon simidi için servis 7000 TL kapak için 1.000 TL fiyat verdi. İşçilik yapmıyorlar dışarıda yaparsınız diyor

@Alpyaman 😲

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, frknyldrm yazdı:

@Alpyaman 😲

Bakırköy tamaş yedek parçanın telefonda verdiği fiyat 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Alpyaman yazdı:

Bakırköy tamaş yedek parçanın telefonda verdiği fiyat 

@Alpyaman 8 bin liraya parça satacak, montajını da yapmayacak. Güzel iş...

Hem paramız dökülecek, hem direksiyonumuz (dışarıda) sökülecek. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman servise bakmayın siz onlara kalsa discover pro 25 bin durban takımı 20 bin, ayrıca direksiyon için çok bir zahmete gerek yok YouTube den iki video izleyin siz de yaparsınız ben kendim söküp takiyorum direksiyonu, ender elektronik vural elektronik ve vag store ali delen orjinal vag parçalarını satıyorlar, direksiyona dokununca zaten hissediyorsunuz, bu arada direksiyonun kodlaması vs yok direkt tak çalıştır şeklinde oluyor o sebeple orjinal olmasa zaten randımanlı çalışmaz çünkü obd ye bağlanıp biryerleri kandirmiyorsunuz, sadece airbag ve tuş takımının fişlerini sökerken kontak açık olmamalı yoksa airbag vs ışıklarını yakıyor söktüğünüz için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@Alpyaman servise bakmayın siz onlara kalsa discover pro 25 bin durban takımı 20 bin, ayrıca direksiyon için çok bir zahmete gerek yok YouTube den iki video izleyin siz de yaparsınız ben kendim söküp takiyorum direksiyonu, ender elektronik vural elektronik ve vag store ali delen orjinal vag parçalarını satıyorlar, direksiyona dokununca zaten hissediyorsunuz, bu arada direksiyonun kodlaması vs yok direkt tak çalıştır şeklinde oluyor o sebeple orjinal olmasa zaten randımanlı çalışmaz çünkü obd ye bağlanıp biryerleri kandirmiyorsunuz, sadece airbag ve tuş takımının fişlerini sökerken kontak açık olmamalı yoksa airbag vs ışıklarını yakıyor söktüğünüz için.

Bağ store Ali bey toprağım çıktı görüşüyoruz. Ama elinde F1 kulakçıksız yok 15 güne getiriyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman ben manuel aracıma da kulakçıkli almıştım, uygunluk sorunu yok bunu çok rahat ifade edeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Iyı günler de kullanmanız dileği ile..

orjinal jurva jant ı nerden TEM'in ettiniz? Kaç inç?

Tesekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, lullabies yazdı:

Iyı günler de kullanmanız dileği ile..

orjinal jurva jant ı nerden TEM'in ettiniz? Kaç inç?

Tesekkürler..

Teşekkürler 
Ankara’dan aldım 18” 4000 TL 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@Alpyaman ben manuel aracıma da kulakçıkli almıştım, uygunluk sorunu yok bunu çok rahat ifade edeyim.

Uygunluktan ziyade görüntü için manuel vites araçta dsg direksiyonu mantıklı gelmiyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Serkanasn yazdı:

@Alpyaman arada oynaması keyifli oluyor😂😂

Oynayacak başka birşeyler buluruz😄

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman Güzel bir Proje olmuş ve yavaş yavaş sona geliniyor,... Emek , sabir ve Tutku olduğu aşikar.

R-line Model Golf eyakışan en ideal olanı denebilir. Sonuç resimlerinide beklior olucaz . Şimdiden hayırlı olsun inşallah :like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender hocam teşekkürler. Bende sizin gibi son durumu ortaya ne çıkacak merak ediyorum.  @Negatiwe biraz daha bekliyorum istanbulda şu kar muhabbetini geçsin yazlıklara geçmeyi bekliyorum. Ama bu hafta r line body kit montajlanmış olur bugün astarı atıldı yarın son kat işlemi var çarşamba montaj planladık. Direksiyonu yaz başı düşünüyorum ama sabırsızlıktan dolayı onu da yakın zaman da taktırmış olurum sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdiden hayırlı olsun. Konuyu takipteyim. 😎

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, beratx yazdı:

Şimdiden hayırlı olsun. Konuyu takipteyim. 😎

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman hayırlı olsun şimdiden.marşpiyeli tek olarak alabilirmiyim acaba. fiyat nedir. ben aldım fakat, sanki ölçüleri biraz küçük gibi. sanki orjinal olanlar atıyorum genişliği 8 cm, bendeki 6 cm gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Kasabali45 yazdı:

@Alpyaman hayırlı olsun şimdiden.marşpiyeli tek olarak alabilirmiyim acaba. fiyat nedir. ben aldım fakat, sanki ölçüleri biraz küçük gibi. sanki orjinal olanlar atıyorum genişliği 8 cm, bendeki 6 cm gibi.

Teşekkürler 

çaldığım yere sorup bilgi vereyim size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün R line bodykit montajımızı yaptık. Umduğumdan daha güzel oldu 🧿

19263CA4-3443-4CAA-8207-9CCA5AFFAB92.jpeg

F7BA748D-756C-4D19-8DB9-9209D368DE7E.jpeg

5A68AF67-764F-42FD-BFF9-93EA2A61754F.jpeg

70195F22-B37D-47FF-BB24-9BC06BB891EA.jpeg

3DE4475A-4C8C-4A22-81F6-36B3AB1C3E49.jpeg

F196B1EC-B487-42EE-89CB-3A25AF146D6C.jpeg

B2A1D15C-D80D-4255-962E-AE9D6F3EF744.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Uzun süredir parça parça topladığım r line ürünlerde en son taiwan ön tampon ve marşpiyel sipariş de geldi. Geçen hafta Orjinal r line difüzör ve egzoz çıkışları gelmişti. Kış başında da orjinal jurva jantlarımızı almıştık. Tek eksik 4 parça spoyler ve krom ayna kapakları kaldı. İç tarafta da direksiyonumuz. Onlarda bütçe oldukça halledeceğiz.
04F8F86D-B8C3-4EC6-A484-AF549A4D3BE3.jpeg.2d686e88a1ce2c43b55abbad4d76f086.jpeg
CCB95B5C-E86D-41B6-878A-BB58585F7446.thumb.png.277c32c5beb596f0d57959d512a1a0ec.png
F6D7DF93-9F70-4BAB-9B37-5CF443BCFDE4.thumb.jpeg.0d6e86b04e57210c6d75aba040cf5ce7.jpeg

UKOLED de mi yaptırıyorsun hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O jantlar varya o jantlar. Bu kit ile muhteşem olacak. Bende alsam jantı nerden aldınız yer telefon isim bilgisi car mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Beratozt yazdı:

UKOLED de mi yaptırıyorsun hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet ukoled tarafından yapıldı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, beratx yazdı:

O jantlar varya o jantlar. Bu kit ile muhteşem olacak. Bende alsam jantı nerden aldınız yer telefon isim bilgisi car mı acaba?

Jantlar için bende sabırsızlanıyorum açıkçası.

ankaradan aldım. Geçen gün bir arkadaş daha sormuştu aradım yok diyordu ama ilanı duruyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...