CMS 812 16" Jant

@MSE Valla tekrar tekrar bakıp keyif alıyorum hocam, maşallah :) Aman nazar değmesin :)

çok hoş olmuş jantlar güle güle kullanın

KabileReisi dedi:
Güzel günlerde kullanın hocam yakışmış gerçekten başarılı.
Teşekkürler Mehmet hocam. Biraz büyük olsa daha çok yakışırdı ama kışlıklar için 16" aldım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

erkanz dedi:
@MSE Valla tekrar tekrar bakıp keyif alıyorum hocam, maşallah :) Aman nazar değmesin :)
Teşekkürler Erkan hocam :) Amin :)

Hocam gerçektende çok güzel olmuş maşallah. Siz bu derdi başınızdan atmışsınız bir hususta banada tavsiyelerinizi sunarsanız çok sevinirm. Bizdede 17" jantlı sizin arabanın renginde comfortline golf var önceki aracımız jettadan 205/55/16 kış lastikleri bizde kaldı. Bu lastikleri kullanmak için 16" jant almak istiyoruz. Bu jant modelide çok hoşuma gitti acaba bu janttan alsak bizim orjinali 17" olan aracımıza uyarmı? Ve jettadan kalan lastikleri bu jantla kullanabilirmiyiz?

ercankb dedi:
Hocam gerçektende çok güzel olmuş maşallah. Siz bu derdi başınızdan atmışsınız bir hususta banada tavsiyelerinizi sunarsanız çok sevinirm. Bizdede 17" jantlı sizin arabanın renginde comfortline golf var önceki aracımız jettadan 205/55/16 kış lastikleri bizde kaldı. Bu lastikleri kullanmak için 16" jant almak istiyoruz. Bu jant modelide çok hoşuma gitti acaba bu janttan alsak bizim orjinali 17" olan aracımıza uyarmı? Ve jettadan kalan lastikleri bu jantla kullanabilirmiyiz?
Teşekkür ederim hocam.

Durumumuz tamamen aynıymış. Benim de asıl jantlarım 17" Dijon. Eski aracımdan kalan 205/55/16 kış lastiklerini takmak için bu jantları aldım. Uyum konusunda sorun olmaz çünkü standart Comfortline donanım da 16" Dover jant 205/55/16 lastiklerle geliyor zaten.

Aşağıdaki linke tıkalayarak hesaplama yapabilirsiniz.

http://www.lastiknet.com/icerik.asp?inf=25

ercankb dedi:
Değerli Hocam,

Sanırım bu ilk mesajınız. Aramıza hoş geldiniz

Bire bir uyum sağlayacaktır.

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MSE

hocam bence gerçekten çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. orta göbek de değişince çok güzel herseyiyle  :'(

toplam maliyet ne oldu?
Teşekkürler Murat hocam :)

Jantları 830 TL'ye aldım. Sök tak için para ödemedim. Ayrıca lastiğin birinde vida vardı ona da yama yaptılar ücret almadılar sağolsunlar.

Jant göbeklerine 25 TL verdim. Sanayide bir aksesuarcıdan aldım. Bence bu fiyat fazla ama uğraşmak istemedim aldım geçtim.

Lastiklerim ise eski aracımdan kalma.
kış lastiği takmak için 20 bin km de doverleri 1000 tl ye almak üzereyken bu konuyu gördüm. bu jantların sıfır olması ve tip olarak dover den bence çok da kötü olmaması aklıma yattı. bende şu an 17 dijon var.  sanırım bu  16 inch cms jantlar vw  orjinal boyutlarında. 

üzerine hangi ebatta lastik almak gerekiyor? 215 55 r16 mı?

nereden aldınız?  sanırım kargo ile gönderiyorlar. 4 adet alayım ben de

teşekkürler

@audis8

Hocam cevrenizde cms bayisi var mı bakın. Varsa direk oradan alırsınız. ;) lastik dediginiz gibi olması lazım.

audis8 dedi:
@MSE

hocam bence gerçekten çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. orta göbek de değişince çok güzel herseyiyle  :'(

toplam maliyet ne oldu?
Teşekkürler Murat hocam :)

Jantları 830 TL'ye aldım. Sök tak için para ödemedim. Ayrıca lastiğin birinde vida vardı ona da yama yaptılar ücret almadılar sağolsunlar.

Jant göbeklerine 25 TL verdim. Sanayide bir aksesuarcıdan aldım. Bence bu fiyat fazla ama uğraşmak istemedim aldım geçtim.

Lastiklerim ise eski aracımdan kalma.
kış lastiği takmak için 20 bin km de doverleri 1000 tl ye almak üzereyken bu konuyu gördüm. bu jantların sıfır olması ve tip olarak dover den bence çok da kötü olmaması aklıma yattı. bende şu an 17 dijon var.  sanırım bu  16 inch cms jantlar vw  orjinal boyutlarında. 

üzerine hangi ebatta lastik almak gerekiyor? 215 55 r16 mı?

nereden aldınız?  sanırım kargo ile gönderiyorlar. 4 adet alayım ben de

teşekkürler
Mustafa Hocam merhaba.

Bende başta Dover düşündüm ancak burada bulamadım. Uygun fiyatlı temiz Dover bulunursa alınabilir.

Bu jantlara 205/55/16 ebadındaki kış lastiklerimi taktım.

CMS'nin sitesinden Ankara bölge bayisini arayıp oradan Konya'da satıldığı yeri öğrendim. Ayrıca http://www.ekogaraj.com isimli sitede de satılıyor ama fiyat biraz yüksek. Bayiden almanızı tavsiye ederim. Ben 830 TL'ye aldım, şuana kadar bir memnuniyetsizliğim olmadı, görünüş olarak da forumdaki birçok hocamız beğendi. Bende beğeniyorum :)

42d8478fd303fbdf83db322d5553d319.387111

Ankara'daki bayisine yarın gideceğim. 

CMS 822 yi düşünüyorum. 812 de olabilir gibi.

Ankara'daki bayisine yarın gideceğim. CMS 822 yi düşünüyorum. 812 de olabilir gibi.
İkisi de güzel hocam. 16 da kollar biraz kısa kaldığı için 17deki gibi durmuyor ama maksat kışlıkları takmak olduğu için sorun olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de jant değiştirmeyi ciddi olarak düşünüyorum belli bir yetkili jant-lastik bayisinden mi aldınız ? internetten alınacak ağırlığı yüksek replika jantlardan çekiniyorum.Temin ettiğiniz yerin linkini , isim ve telefon numarasını verebilirseniz çok sevinirim.Benim için jantların ağırlığı çok önemli ve yarın öbür gün birşey olduğunda garanti verebilecek yeri belli bir dükkanın olması daha çok güven verir.

Ben de jant değiştirmeyi ciddi olarak düşünüyorum belli bir yetkili jant-lastik bayisinden mi aldınız ? internetten alınacak ağırlığı yüksek replika jantlardan çekiniyorum.Temin ettiğiniz yerin linkini , isim ve telefon numarasını verebilirseniz çok sevinirim.Benim için jantların ağırlığı çok önemli ve yarın öbür gün birşey olduğunda garanti verebilecek yeri belli bir dükkanın olması daha çok güven verir.
Hocam ben CMS bayisinden aldım. Geçen kış kullandım ve herhangi bir sorun yaşamamıştım. Aldığım arkadaş CMS bayiliğini bıraktı. Siz CMSnin kendi web sayfasından Ankara bölge/genel müdürlüğünü arayıp bulunduğunuz ilde bu jantları nereden temin edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bende bu şekilde öğrenmiştim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt