composition media ünite destekleyen özellikler/kodları

@yusufdincer valla bravo hocam. deneyimlediniz mi skoda özelliğini. çalıştı mı? performans ekranındansa bu tip özellik kullanıcılara daha yararlı olabilir.

Arkadaslar bilgilerinize güvenerek soruyorum navi destekli 7.5 icin ünite lazim da, comfortline icin dönüşüm yapicam üniteler hakkında bilgi alabilir miyim kendi ünitem 6.5 inç ekranın ünitesi var. 

@yusufdincer Selamlar eliniz sağlık çok güzel çalışma olmuş.

Benim aracımda diğer başlıklarda sıkça konuşulan 3q0035819B cihaz mevcut. 2016 Highline Golf (Almanya Modeli 2017).

FEC ve SwAP listesinde sadece:

00030000, 00040100, 00050000, 00060100, 00060200, 00070400var.

Buna rağmen SW güncelleyip yeni FEC ve SwAP aktif edebiliyor musunuz? Resimdeki media ünitesinde MUTE tuşu var benim ünite gibi. CarPlay açmak için umutlanalım mı? Cevabınızı bekliyorum :)

Teşekkürler,

Can. 

vw.jpg

@yusufdincer  bey nasıl yaptınız acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz swing ekran mevcut octavia 2019

@mailtoo merhaba, forum da yenisiniz baya bu konuda  heyecanlisiniz tamam ama az sabir bi yerden sorun yeterli :)

VagCom'la bu işlem yapılmaz. Zaten VagCom'la Swap de atilmaz. Farkli şekilde yapiliyor bu aktivasyon işlemi, kendiniz yapmak istiyorsaniz biraz daha arastirmalisiniz basit bi işlem değil çözüm public durumda da değil. Yaptirmak isterseniz yardimci olurum.

• Beğen
Tepkiler: EKU
@mailtoo merhaba, forum da yenisiniz baya bu konuda  heyecanlisiniz tamam ama az sabir bi yerden sorun yeterli :)

VagCom'la bu işlem yapılmaz. Zaten VagCom'la Swap de atilmaz. Farkli şekilde yapiliyor bu aktivasyon işlemi, kendiniz yapmak istiyorsaniz biraz daha arastirmalisiniz basit bi işlem değil çözüm public durumda da değil. Yaptirmak isterseniz yardimci olurum.
doğrudur hemen belli ettim kendimi.kendim yapmak istiyorum ama araştırıyorum bulamadım açıkcası yardımcı olabileceğin site döküman var mıdır.localden bağlanıp dosya mı atılması gibi zahmetli bir iş mi. birde bunun oluru sizde nedir.
[email protected] bilgi veriseniz sevinirim.

Geri
Üst Alt