Jump to content

Recommended Posts

Passat b6’nın değiştirdim 600 tl tuttu sedan araçlarda döşemeyi çıkartmak zor olduğu için sorduğum iki ayrı döşemeci camın sökülmesi lazım dedi daha sonra işinin ehli bir abi cam sökmeden halletti. Kronik bir durum eski vw araçlarda takılmayın yaptırın. Tamir konusuna gelincede sökülen döşemeyi gördüm yapışkandan dolayı salıyor kendini tamir ettirirseniz başka yerlerden salmaya başlayacaktır emin olun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uğr_05 ve krym bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende eski Peugeot arabada sarkmisti, eskisi aradaki sunger yapistiricidan dolayi yapisi lime lime oldugu icin tekrar yapistirilmasi kesinlikle saglikli olmuyor. Komple yeniletmistim bende, 600TL tutmustu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankara Eskihisar yetkili servis !

MK6 golf 

Tavan döşemesi değişimi ! (Temmuz)

3000 lira ! 

Evde salon koltuk takımlarına kadife / alcantra döşeme yaptırdım 

1800 lira! 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamirle v.s. ile uğraşmayın. bundan önceki aracım golf 6 idi. kendi kendine arka tavan lambası etrafından başladı sarkmaya. zamanla büyüdü sarkma.izmir de döşemeci ye yaptırdım. yapılırken izledim.size tavsiyem hiç uğraşmayın tamirle. ben ordayken farklı marka ve modelden en az 6-7 tane araç geldi, 3 saatlik süreçte. usta gerçekten işi bilen biriydi.kronik bir sorun dedi. 600 tl ye yaptırmıştım ağustos ayında.orjinal kumaş yapıldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...