Özel plaka

34 KRM 34 için trafik şubesine gidip hangi şubenin verdiğini öğrenip, ikameti o şubenin muhitine taşımanız gerekiyor sonrasında benim bildiği o kadar 2000-3000 kadar pahalı olmadığı ben KLT olarak aldım 100 tl bağışta bulundum. İstanbul'da fiyatlar farklı olabilir.  

@ogzogz yarin ulaşmaya çalışalım bakalım açarlarsa sorayım teşekkür ederim 

Konu dışı olacak ama j ve p harflerini plakada sevmiyorum inadına onlar geliyor :)

@typhoons hahhaha nefret ediyorum ve ilk arabam pj denk geldi yani ikisi bir. Şu anki de güzel değil. O yüzden istiyorum ama uyguna halledebilirsem birisi yardımcı olursa 

Bende aracı alırken aradım sonra o paraları duyunca ne gerek var diye faturada ne çıkıyorsa verin dedim 😃😃 

2013 yılında Ankara da KA plakaya 350 lira ödedik. Sonu sıradan numaralar idi

1,5 ay önce yeni aldığım golf için

06 SRK 94 plakasını istedim... 6000 TL istediler (trafiğe bağış aldı altında !), bir de aracı satıp ta plaka ben de kalsın dersen her aldığın araçta 6000 TL daha... ben de tabi ki küfür ettim ve normal plaka aldım

1,5 ay önce yeni aldığım golf için

06 SRK 94 plakasını istedim... 6000 TL istediler (trafiğe bağış aldı altında !), bir de aracı satıp ta plaka ben de kalsın dersen her aldığın araçta 6000 TL daha... ben de tabi ki küfür ettim ve normal plaka aldım
Kendi üzerinizdeki plakayı ayırtmak için verilen bağış oranı ilk aldığınızdaki kadar olmaz diye düşünüyorum.

Plaka için verilecek ekstra 1 lirayı bile gereksiz görüyorum

Geri
Üst Alt