60 bin liraya kadar B veya C segmenti araç tavsiyesi

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Selamlar.

2008 model dizel manuel 2. aracımızı satacağımız için 60 bin liraya kadar b veya c segmenti otomatik maksimum 100 bin km'de araç bakıyorum. En az 7-8 kullanılacak ve yılda maksimum 5-10 bin km yapacak sorunsuz şanzımanlı bir araç bakıyorum. 

Baktığım araçlardan; Peugeot 207'yi yakıtı fazla geldiği için eledim. Opel Corsa 1.2'ler aklıma yatıyor gibi ama sizlerin değerli tavsiyelerinize de açığım. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Selamlar.

2008 model dizel manuel 2. aracımızı satacağımız için 60 bin liraya kadar b veya c segmenti otomatik maksimum 100 bin km'de araç bakıyorum. En az 7-8 kullanılacak ve yılda maksimum 5-10 bin km yapacak sorunsuz şanzımanlı bir araç bakıyorum. 

Baktığım araçlardan; Peugeot 207'yi yakıtı fazla geldiği için eledim. Opel Corsa 1.2'ler aklıma yatıyor gibi ama sizlerin değerli tavsiyelerinize de açığım. :)  
2015 model peugeot 208 1.2 puretech benzinli motorlar fabrika verisi bayağı düşük, eşime araç bakarken bakmıştım ancak bagaj hacmi küçük olduğu için sedan c elysee tercih etmiştik. İncelemenizi tavsiye ederim diyecektim ki fiyatlara baktım uçmuş 60 a ağır hasar kayıtlı satıyorlar. 

2015 model peugeot 208 1.2 puretech benzinli motorlar fabrika verisi bayağı düşük, eşime araç bakarken bakmıştım ancak bagaj hacmi küçük olduğu için sedan c elysee tercih etmiştik. İncelemenizi tavsiye ederim diyecektim ki fiyatlara baktım uçmuş 60 a ağır hasar kayıtlı satıyorlar. 
Evet fiyatlar uçuk durumda hocam. Yoksa yeni kasa 208'ler güzel. :)  

60 bin liraya otomatik güzel araç bulamadığım için kriterlere manuel vitesi de ekledik. Bakınıyoruz. :)  

60 bin liraya otomatik güzel araç bulamadığım için kriterlere manuel vitesi de ekledik. Bakınıyoruz. :)  
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-can-otomotiv-den-2016-model-peugeot-208-puretech-access-753570480/detay

Boş paket maalesef. Arka cam açma kolları dikkat çekiyor. 

Sağ marşpiyel ufak ezik, sağ arka kapıda 4 nokta ezik ve motor kaputunun sağ önü ezik var. Belki göçükcüler de hatasız düzeltilebilir. Lokal boya denmiş ancak neresi olduğu yazılmamış

Bir de bu var ama 62500

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-2016-sonu-hatasiz-46.842-km-makyajli-kasa-peugeot-208-743443722/detay

Gerçi Maraş ta imiş orası size uzak sanırım 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kysr038 Çok teşekkürler hocam. Yaş çok önemli olmadığı için biraz dolu olsun 7-8 yaşında da olabilir şeklinde bakıyorum. Arka camların manuel olması kötü malesef. Corsa’yı da çıkarttım o yüzden. Belki bütçeyi biraz arttırıp manuel Nissan Note olabilir. Biraz donanım arıyor insan. O yüzden vag grubuna da bakmıyorum.

Hocam suzuki swifte bakabilirsiniz ulkemizde pek bilinmesede gercekten fiyat performans acisindan iyi araclardir.

O rakamlara alabileceğiniz en iyi araç H kasa astra olur gibime geliyor, yada 1.3 cdti astra j sport bulabilirseniz kaçırmayın derim.

Temiz bulursanız citroen C4 dizel otomatik öneririm hocam az yakar çok kaçar 

Üzerinden 1 sene geçmiş ama merak ettim, ne almıştınız Ahmet Hocam

2004-2008 arası Megane 2 hb 1.4 benzin/lpg li hem c sefmenti hem çok iyi ses yalıtımı var. Yol tutuşuda iyidir hemde komforlu. 

Geri
Üst Alt