Merkezi elektrik sistemindeki Bayt ve bitletin kaybolması

zulalyol

Katılımcı Üye

İsim
zülal yol
Arkadaşlar 2018 golf Tdi highline sanroof  aracım var.Central  elk. Kısmında long coding yedek alacaktım tamamı sıfır yazıyor.Eski halinin yedeği yok aynı model araç olanlar yedeği olan varsa bana gönderebilirim.Böyle olmasını nedeni nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim .Karşılaştırmam için .yardımlarınız İçin teşekkürler  

@zulalyol makyajlı kasada 09 central electric modülünde long coding yapamazsınız . Eski kasalarda bulunur o adaptasyonların yedeğini alın yeterli olur makyajlı kasanın tüm yedeği elimde mevcut bozarsanız haber verin düzeltiriz

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mbonat sıfır olması normal bir durum mu .yardımlarınız İçin teşekkürler
Yeni kasalarda 09 da long codingten kodlama yapılamıyor onun için 0 olması normal . Eski kasalarda long codingten yapılan kodlamalar yeni kasada adaptasyon bölümü altında yapılıyor .

@mbonat Yağmurda camların kapanmasını yapacaktım müdahele edemedim siz bu kasalarda yağmurda cam kapama yöntemini biliyormusunuz kodlaması makyazsız kasa gibi  değil sanırım.

@mbonat Yağmurda camların kapanmasını yapacaktım müdahele edemedim siz bu kasalarda yağmurda cam kapama yöntemini biliyormusunuz kodlaması makyazsız kasa gibi  değil sanırım.
Maalesef bizim araçlarda yağmurda camların kapanmasını sensör desteklemiyor . Long codinge basın orda parça numarasının orda rlhs var onu seçerek long codingten araca kodlayabilirsiniz fakat araç desteklemiyor .

Geri
Üst Alt