Kapı aydınlatma lambaları

Ugurk

Yeni Üye
İsim
Uğur
Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım, merak ettiğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim vw golf aracım var ve hakkında çok fazla bir bilgiye sahip değilim. AliExpress ten kapı aydınlatma lambası aldım 4 adet led olarak öncelikle bu lambalar direk tak çalıştır şeklinde mi oluyor. Bir kaç video izlediğimde vagcom dan kodlama yaptıklarını izledim birde kapı motor soketine bağlantı yapanları da gördüm montaj için Bilgilerinizi esirgemezseniz sevinirim hayırlı akşamlar herkeze.

Aliexpresten kapı altı lambaları sipariş ettim 1 haftaya elimle olacağını düşünüyorum şimdiden 4 kapı için kodlamaları yaptırdım lambaları montaj aşamasını ve bağlantıları paylaşıcam 

Upvote 0
On 15.11.2019 at 9:46 PM, Beşiktaş1903 yazdı:

@Ugurk dediğiniz gibi kapı cam motorlarından hat çekilmesi gerekiyor sitede konusu vardı 

Video için teşekkürler bayağı detaylı anlatılmış. 

Upvote 0
@Ugurk golf 5 için ön kapılar kırmızı 18 ve kahverengi 19 numaralı pinlere takılacak herhangi bir kesme ek yapma işlemi yok 

Upvote 0
Kapı altı kodlamaları sonucu bu şekilde. 25 gün oldu aküde bi sorun yok. Arka kapıların soket girişi ile önler farklı. Bendekiler uymadığı için yeni pin aldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

IMG_1522.jpgIMG_1520.jpg

Upvote 0

Geri
Üst Alt