Selektörde Sis Farlarının da Yanması

Benim de aracımda bu kodlama mevcut. Hatta Sis farlarımı Photon Milestone H11 8000Lumens Led Xenon'larla değiştirmiştim. Geçtiğimiz günlerde sol-ön sis farı tarafından biraz dokundurdum aracı ve ön sis farı ile ön tamponun değişmesi gerekiyor. Henüz dönüş yapmadılar %99 ihtimalle sis farı ampülünü değiştirmeyecekler ( değiştirdikten sonra kasko yenilemede beyan etmemiştim ) Zamanında 600TL ye almıştım çiftini. Gene bunun gibi kuvvetli bir sis farı almak istiyorum. Tavsiye alabilir miyim ? (sis farını sadece uzunlarla gelen sorunlu tiplere karşı selektör yaparken kullanıyorum o yüzden güçlü bir ampül takmak istiyorum.ne kadar rahatsız edici o kadar iyi )

Merhaba ben golf 6 için yapıyorım fakat acces key kısmında o numarayı yazdığımda kabul etmiyor golf 6 için nasıl yapabiliriz

Aşağıdaki kodlama geçerlidir:

1- 09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > key 31347

3- Adaptation - 10

Sol Sis Farı için;

(8)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion C 12 > Value: Lichthupe generell

Ekli dosyayı görüntüle 1536

(10)-Leuchte12NL LB45-Dimmwert CD 12 > Value: 127

Ekli dosyayı görüntüle 1538

(11)-Leuchte12NL LB45-Dimming Direction CD 12 > Value: maximize

Ekli dosyayı görüntüle 1540

Sağ Sis Farı için;

(8)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion C 13 > Value: Lichthupe generell

Ekli dosyayı görüntüle 1537

(10)-Leuchte13NL RB5-Dimmwert CD 13 > Value: 127

Ekli dosyayı görüntüle 1539

(11)-Leuchte13NL RB5-Dimming Direction CD 13 > Value: maximize

Ekli dosyayı görüntüle 1535
Superb 2020 aracıma birebir sorunsuz kodladım ama kodlamayla alakalı hiç bir tepki yok ne yapabilirim

Superb 2020 aracıma birebir sorunsuz kodladım ama kodlamayla alakalı hiç bir tepki yok ne yapabilirim
Bende de aynı durum makyajlı Superbde hiçbir şekilde aktif edemedim.Maximize ı minimize yaparak deneyeceğim.Siz de deneyebilirmisiniz bu şekilde.

Konu hakkında tecrübeli olan varsa yardımcı olabilirmi?

Bende de aynı durum makyajlı Superbde hiçbir şekilde aktif edemedim.Maximize ı minimize yaparak deneyeceğim.Siz de deneyebilirmisiniz bu şekilde.

Konu hakkında tecrübeli olan varsa yardımcı olabilirmi?
Onu da denedim ama yok

Geri
Üst Alt