Bi-Xenonlu Araçlarda Virajlarda Dönüş Farı ile Birlikte Sis Farlarının Yanması

@SATURNUS2015 bu kodu yapınca nasıl çalışmaktadır. sinyal ile mi yoksa sağ sola direksiyonu çevirincemi. yada araçta dinamik dönüş farı mı olması gerekli

@SATURNUS2015 bu kodu yapınca nasıl çalışmaktadır. sinyal ile mi yoksa sağ sola direksiyonu çevirincemi. yada araçta dinamik dönüş farı mı olması gerekli
Araçta dönüş farı olması gerekir. Olmayan araçta zaten sis farı bu işlevi yapıyor. 

Kodladıktan sonra dönüş farı ne zaman yanarsa sisde yanar. 

@fcsrn tam anlamak adına soruyorum.

1. soru:  dönüş farı olan araçta bu kodu kodlarsam, sis farları dönüş yönünde yanacak.

2. soru:  farımız bixenon ama dönüş farı yoksa sisler bu kodla yanarmı?

3. soru: halojen far larda dönüşlerde sisleri yakmanın bir kodu varmı?

@fcsrn tam anlamak adına soruyorum.

1. soru:  dönüş farı olan araçta bu kodu kodlarsam, sis farları dönüş yönünde yanacak.

2. soru:  farımız bixenon ama dönüş farı yoksa sisler bu kodla yanarmı?

3. soru: halojen far larda dönüşlerde sisleri yakmanın bir kodu varmı?
1- Evet

2-Bi-xenon far da dönüş farı var, u ledde de basiclerde de . Bu kodu yaparsanız yanar her türlü.

3- Halojen farda zaten sisler yanıyor. Yanmıyosa da bu kodla yakabilirsiniz. 

Merhabalar,

2017 Audi A3 sedan 8v facelift model aracımda sis farı yok. onun yerine far grubnun içine All weather lights denen bir takım eklenmiş. sis farı mantığında çalışıyor. ama ne yaptıysam cornering lights olarak açamadım. 

all weather lights kanalını bulsam belki dediğiniz mantıktan ayarlayabilirim. işin ilginç tarafı bunu yapanlar var avrupada. saygılar

Merhabalar 2014 a3 e yapmaya çalıştık ama hiç bir şey olmadı. Sebebi ne olabilir ki ?

Geri
Üst Alt