Sipariş iptali

Gökhan

Üye
İsim
gökhan
Selamlar forumumuz tekrar hayırlı olsun

Şimdi ben bir bayideki siparişimi iptal etmeye çalışıyorum fakat satış temsilcim 1 haftalık eğitimdeymiş . Aradım dönüş yapılacağını söylediler ne yapmam gerekli bu durumda .. Bu arada başka bayiye de kapora verdim haftaya aracımı teslim alacağım .

Gökhan ( org )

Mail gönderip bugün kaporayı hesabıma yatıracaklarını belirtmişler . Sorun kalmadı gibi gözüküyor .

Gökhan dedi:
Mail gönderip bugün kaporayı hesabıma yatıracaklarını belirtmişler . Sorun kalmadı gibi gözüküyor .
Zaten kaporayı geri vermeme durumu hiç görmedim :)

Gökhan dedi:
Selamlar forumumuz tekrar hayırlı olsun

Şimdi ben bir bayideki siparişimi iptal etmeye çalışıyorum fakat satış temsilcim 1 haftalık eğitimdeymiş . Aradım dönüş yapılacağını söylediler ne yapmam gerekli bu durumda .. Bu arada başka bayiye de kapora verdim haftaya aracımı teslim alacağım .

Gökhan ( org )
Değerli Gökhan Hocam;

Sizden günah gitmiş ;)

Sorumluluk onların.

Siz üzerinize düşen sorumluluğu yerine getirmişsiniz.

Aracınızı teslim alacağınız zaman kaporanızı da istersiniz..

Aynı gün hesaba yatırıyorlar.

Valla insan çekiniyor işte aman işi yokuşa sürerler mi geciktirirler mi bir güvensizlik oluyor ister istemez , ama bugün havale yapacaklarmış , çok iyi oldu diğer bayiden haftaya da 20 mayıs zammından önce teslim alıyorum aracımı aynı özelliklerde ve renk de :)

Gökhan dedi:
Valla insan çekiniyor işte aman işi yokuşa sürerler mi geciktirirler mi bir güvensizlik oluyor ister istemez , ama bugün havale yapacaklarmış , çok iyi oldu diğer bayiden haftaya da 20 mayıs zammından önce teslim alıyorum aracımı aynı özelliklerde ve renk de :)
Değerli Gökhan Hocam;

PDF formatında kılavuz kitapçığı indirerek hepsini okumasanız bile göz gezdirmenizi öneririm aracınızın teslimatını heyacanla beklerken.

Bizde Passat siparişini iptal etmiştik kaporayı sorunsuz iade etmişlerdi :)

silvershadow dedi:
Değerli Gökhan Hocam;

PDF formatında kılavuz kitapçığı indirerek hepsini okumasanız bile göz gezdirmenizi öneririm aracınızın teslimatını heyacanla beklerken.
Hocam pdf kılavuz kitapçığı nerede var

Gökhan dedi:
Değerli Gökhan Hocam;

Hocam pdf kılavuz kitapçığı nerede var
Burada bulabilirsiniz Hocam.

http://www.golftutkusu.com/rehber/pdf-formatinda-golf-7-kullanici-kilavuzu/new/#new

Geri
Üst Alt