GOLF 7 MULTİMEDİA ''TAVSİYE''

maviplanet

Üye
İsim
Abdulkadir
ünite değişiminden kastınız ney bilemedim ama benim aracım comfort versiyonu idi ve eski multi M. sökülüp yenisi takıldı. üniteden kastınız acaba highline lerde torpidoda olan kısım mı acaba. eğer high. ise aracınız iş biraz farklı sanırım..

onun dışında kalibrasyon falan yaptırmadım... bu cihazlar çin de satılan vw lerden sökülüp( malum orada çok daha özellikli cihazlar buradan çok ucuza takabiliyorlar) ithalat yolu ile istanbula gelip bi firma sayesinde türkçeleştirilip daha sonra bütün vag cılara buradan tek elden dağıtımı yapılıyor imiş. üniteyi takan arkadaş anlatmıştı. belki orjinal üründen farkı vardır iddia edemem ama benim kulağım onu ayırt etmedi açıkçası. müzik sesini gümbür gümbür açsamda kesinlikle ne cızır dama ne başka bi kusur görmedim.

ha şu uyarıyı yapayım bu cihazı alınca geri görüş te çok lazım oluyor ve ben uygun diye plaka ya takılan dan aldım.. ve pişmanım. amblem kamerada bütün devre ve trafolar üzerinde hazır kurulu gelir iken plaka kamerada takan arkadaş kendisi devre ve trafoları alıp toplamıştı ve ara ara cızırtılı görüntü veriyor(geri göüş ten pek memnun kalmadım ama takan baştan söylemişti o sebepten şikayetçi değilim). ayrıca yağışlı havalarda çamur olduğundan plakadaki kamera randımanlı çalışmıyor. 

o sebepten logo kamera çok daha verimli bişey.kesinlikle ucuza kaçmayın derim. ha bu da işimi görüyor yani....

therewish

Yeni Üye
İsim
Derviş
Vagcomcenter da geçenlerde mib2 cihaz taktırdım, bununla ilgili bir konuda açmıştım ama silindi sanırım:), burada murat arkadaşım baya uğraştı golf 2015 comfortline a takıldı ünite için torpidoya yer açıldı, mikrofon çekildi, usb aux için vites önündeki ilgili yere montaj yapıldı, yazılım güncellendi kodlama yapıldı vs işlem biraz arkadaşın bilgisayarındaki sorundan dolayı uzadı ama çok temiz iş yaptı, herşeyi sonunda test etti ve çalışırlığını gördük. Comfortline 2015 bildiğiniz üzere boş + boş fakat bu multimedia ile baya bir değişti. Direksiyon üzerindeki tüm tuşlar aktif oldu. 

Buradan tekrar forumda bilgi veren ve vagcomdaki murat arkadaşıma çok teşekkür ederim. 

Okan72

Yeni Üye
İsim
Okan
@coskun023 android olan cihazın modeli nedir elinizde halen mevcut mudur satıldı mı ürün

Ganiz

Yeni Üye
İsim
Kadir
@coskun023 selamin aleyküm bu cihazdan halen varmi elinizde veya getirebilirsiniz maliyet ne kadar olur

coskun023

Katılımcı Üye
İsim
Coşkun
@Ganiz hocam o bir hataymış, discover pro aldım. Bu cihazdan sonra android cihazın hata olduğunu düşünüyorum boşuna bütçe ayırmayın androide, orijinal cihaz tercih edin 

Ganiz

Yeni Üye
İsim
Kadir
@coskun023 teşekkürler benim de tercihim otjinal cihaz ama maliyet sorun biraz benim aracım midline plus ve mib 2 istiyorum en ucuz 6 bin diyorlar (torpidoda cihaz olmadığı için)

Moderatör tarafında düzenlendi:

coskun023

Katılımcı Üye
İsim
Coşkun
@Ganiz android cihazların maliyeti de en az 4000-4500 civarı olur, benim paylaştığım android cihaz fonksiyon olarak çok iyiydi, ancak Çin fiyatı bile 4000 civarı olan bir ürünün size maliyeti çok yüksek olur, 

Aracınıza da fark yaratmak istiyorsanız orijinal cihaz almaya çalışın.

Ganiz

Yeni Üye
İsim
Kadir
@coskun023 peki aliexpres te Android auto ve carplay li cihazlar var 2000 tl civarı onlar hakkında bilginiz varmi 

coskun023

Katılımcı Üye
İsim
Coşkun
@Ganiz forumda bu konuda çok fazla paylaşım var, eğer orijinal güzel bir cihaz arıyorsanız forjustday isimli arkadaş ile iletişime geçmenizi öneririm fiyat ve montajda yardımcı olur.