Yan ayna arkasındaki çiziği nasıl rotuslaya bilirim ?

major24

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
Lanet olasica inşaatçılar zaten dar olan yolun bir tarafına malzeme indirmisler, diğer tarafında harç kariyorlardi...  Lastik payim az old. Sağa fazla yanasamadim. Küt aynalara alismisim, sivriligini akıl edemedim, 1mm farkla cizdirdim... Servisde halledebileceklerini  söylediler...

Servis dışında halletmenin bir yolu var mıdır merak ettim.

1188_cd98e6098ed70bd06d36b7414ebccaaeaba2f81f.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
major24 dedi:
Lanet olasica inşaatçılar zaten dar olan yolun bir tarafına malzeme indirmisler, diğer tarafında harç kariyorlardi...  Lastik payim az old. Sağa fazla yanasamadim. Küt aynalara alismisim, sivriligini akıl edemedim, 1mm farkla cizdirdim... Servisde halledebileceklerini  söylediler...

Servis dışında halletmenin bir yolu var mıdır merak ettim.
hay Allah geçmiş olsun hocam. nazarlıktan az büyükçe olmuş malesef. servise bi gösterin bence ama net bilgim yok. mavi renkten midir nedir, azıcık dikkatsizlikte çiziliveriyor hemen. geçen ben de avm'de kapıyı 1. kademesinden öteye ittim o da gitti ikinci kademeye oturdu ve sütüna değdi sol aynam. baktım hemen minicik bi çizik oluşmuş. bazen engelleyemiyosunuz.

@maniax , bundan sonra daha dikkatli oluruz... St ye resimleri artmıştır, servisde hallederim demişti. En kısa zamanda gideceğim.

İşin iyi yanı aynanın altı siyah olduğundan dikkatli bakmazsan anlaşılmıyor ama işin kötü yanı orada çizik oldugunu bilmem, dolayisiyla cizigin oluşma anınındaki sinirimi hatırlamam...

Geçmiş olsun Ömer hocam daha kötülerinden korusun Allah.

major24 dedi:
tesekkur ederim. Kuzenim nazar boncuğu almış, maalesef yetişemedi :)
hocam hediye deyince aklıma geldi. eşimin arkadaşları da bize eldivenli kar küreyicisi almış. o plastikle arabanın yüzeyine hart hurt giriştiğimizi hayal ediyorum da... buz pistine dönmez mi? aracı çizmeden karı temizlemenin en güzel yolu nedir acaba?

gerçi size bi muğlalı olarak neler soruyorum da  :D

@maniax

Hocam o kürek ile sadece camı temizleyin. ;) kaportaya gerek yok zaten.

yusuf dedi:
@maniax

Hocam o kürek ile sadece camı temizleyin. ;) kaportaya gerek yok zaten.
hocam ankarada bazı sabahlar araba görünmüyo kardan. ben her tarafına girerdim bugüne kadar.  :D

Geçmiş olsun Ömer hocam. Allah beterinden korusun inşallah.

@maniax , keske yağsa kar... Ama nerde.... :) bunu bir konu başlığı olarak açın bence hocam. Muglaya kök salmadik benim  bile yeryer isime yarayacaktır.

major24 dedi:
@maniax , keske yağsa kar... Ama nerde.... :) bunu bir konu başlığı olarak açın bence hocam. Muglaya kök salmadik benim  bile yeryer isime yarayacaktır.
açalım bakalım :)

Geri
Üst Alt